eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wakeboarding Plus | Kraków

4.8 25 Opinii

Poznaj Wakeboarding Plus | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

188,99 zł

188,99 zł

O prezencie

Świat Wakeboardingu stoi przed Tobą otworem! Dwie 15-minutowe sesje na wodzie gwarantują świetną zabawę i obowiązkowo zakwasy. Wyciąg 2.0 w Krakowie pozwoli Ci na swobodne poznanie uroków pływania na wakeboardzie. Dzięki temu, że operator dostosowuje kierunek i prędkość wyciągu, każdy ma szansę poczuć fale pod deską. Doskonały pomysł na prezent dla osób kochających sporty wodne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Osoba obdarowana na wyciągu spędzi 2 razy po 15 minut. Należy pojawić się na miejscu realizacji około 20 minut wcześniej w celu przygotowania do pływania.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie w WakePoint Kraków. Pogoda może uniemożliwić realizację. Po upływie 5 dni od zarezerwowanej daty tylko wykonawca może zadecydować o zmianie terminu realizacji.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wstęp na wyciąg wakeboardowy. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WakePoint

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 25 Opinii

Grebneva Natalia

Bardzo mi spodobał się prezent! Wybrałam wakeboarding plus, i facety z Wakepointu nauczyli nauce jazdy, pomogli z wyposażeniem i zrobili tak że zapomniłam jazdę na cale życie! Bardzo polecam!

Agnieszka

Świetna zabawa, jasny i konkretny instruktaż, który pozwolił w pełni wykorzystać czas na wyciągu

Joanna Pięta

Warto skorzystać było z tej oferty, instruktor miły, rzeczowy, woda ciepła ;)

Darek

Super sprawa ;) łatwiej załapałem niż na windsurfingu gdzie nie mogłem złapać równowagi i w kółko wpadałem do wody.Tutaj jest więcej zabawy od początku. Myślę że przypomina to trochę kitesurfing. Polecam!

Krzysztof

Miła obsługa

Wyświetlono 5 z 19

Zobacz inne propozycje