JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rejs Katamaranem dla Dwojga | Gdańsk

Rejs Katamaranem dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzycie, by ruszyć “parostatkiem w piękny rejs”? Rejs Katamaranem po Gdańsku to wyjątkowa okazja, by spędzić romantyczną randkę, podziwiając Gdańsk z innej perspektywy! Katamaran nie jest co prawda napędzany parą, za to jest niezawodnym środkiem transportu! Podziwiajcie Stare Miasto i filharmonię! Statek może wpłynąć do stoczni przy odpowiednich warunkach, gdzie będzie można z bliska zobaczyć słynne Gdańskie Żurawie! Fantastyczne przeżycie, które będzie przez Was zapamiętane przez długie lata! Obowiązkowy punkt wycieczki po tym niezwykłym mieście!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs katamaranem po Gdańsku dla dwóch osób.

Ile czasu będziemy płynąć?
Rejs trwa około 30 minut. Realizacje odbywają się w wybrane dni: wtorki o godz.14:30, piątki o godz.12:00, niedziele o godz. 12:00

Jak wygląda trasa rejsu?
Rejs jest prowadzony w taki sposób, by można było zobaczyć Gdańskie Stare Miasto, Marinę Żabi Kruk i Szafarnię. Następnie statek przepłynie pod zwodzoną kładką. Wtedy będzie można zobaczyć historyczny statek - Sołdek, Filharmonię oraz Muzeum II Wojny Światowej. 

Rejs Katamaranem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Miejsce na idealną randkę? Pomysł na prezent dla rodziców z okazji ślubu? A może po prostu romantyczny wypad we dwoje? Rejs Katamaranem po Gdańsku sprawdzi się na wiele różnych okazji! Świetny podarunek świąteczny lub urodzinowy, który dostarczy mnóstwo emocji i starszym, i młodszym! Bawcie się dobrze podczas tej wodnej przygody!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Rejs odbywa sie w grupach. Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. W trakcie rejsu można podziwiać między innymi: Gdańskie Stare Miasto, Marinę Żabi Kruk i Szafarnię, następnie statek przepłynie pod zwodzoną kładką, gdzie można ujrzeć historyczny Statek Sołdek, Filharmonię, Muzeum II Wojny Światowej. Realizacje odbywają się w wybrane dni: wtorki o godz.14:30, piątki o godz.12:00, niedziele o godz. 12:00LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.