(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga | Wrocław

Nowość
0.0 0 Opinii

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga, Wrocław - Barbarkar

Piękne widoki, wspaniała atmosfera i przygoda, która pozostaje w pamięci na długie lata… Zapraszamy na niezapomniany Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga we Wrocławiu! Podziwiajcie piękno miasta z zupełnie niecodziennej perspektywy. Rejs rozpoczyna się i kończy na Wyspie Słodowej, a podziwianie piękna miejskiej architektury jest dzięki temu jeszcze przyjemniejsze. Zajmijcie wygodne miejsca i wyruszcie na spotkanie z emocjami i dobrą zabawą - czas na rejs marzeń!

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Widokowy. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jaka jest trasa rejsu?
Trasa rejsu prezentuje się następująco: Wyspa Słodowa – Przystań/pub Barbarka, Most Uniwersytecki, Most Pomorski Południowy, Wyspa Słodowa (strona północna), Wyspa Bielarska, Wyspa Słodowa (strona południowa), Przesmyk Klary, Most Młyński Północny, Most Tumski, Ostrów Tumski, Bulwar Dunikowskiego, Most Pokoju, Most Grunwaldzki, Politechnika Wrocławska, powrót pod mostem Piaskowym oraz Macieja do Przystani/pubu Barbarka.

Ile trwa rejs?
Rejs trwa około 40 minut.

Kiedy odbywają się rejsy?
Rejsy odbywają się codziennie, od kwietnia do października.

Czy rejsy odbywają się w grupach?
Tak, na pokładzie znajduje się maksymalnie 12 osób.

Czy osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rejsie?
Tak, a ponadto dzieci do 3 roku życia mogą brać udział w rejsie bezpłatnie.

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga - Voucher na prezent

Rejs Statkiem Pasażerskim po Odrze dla Dwojga we Wrocławiu to kapitalna okazja, by przeżyć niezapomniane chwile we dwoje. Voucher doskonale sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki, znajomej pary czy rodziny - każdego, kto chciałby wziąć udział w przyjemnym rejsie. Jest to jeden z podarunków, który zapewnia emocje i dobrą zabawę - niezależnie od okazji. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i przyjemne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

40 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym-od kwietnia do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia udział w rejsie, który rozpoczyna i kończy się na Wyspie Słodowej. Rejsy odbywają się codziennie, w maksymalnie 12-osobowych grupach. Na pokładzie statku grana jest muzyka, dopasowana do gustu pasażerów. Przeżycie może być realizowane w języku angielskim. Z przeżycia mogą skorzystać osoby z ograniczeniami ruchu, poruszające się na wózku inwalidzkim. Dzieci do 3 roku życia mogą wziąć udział w rejsie bezpłatnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BARBARKAR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje