(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Water Jetpack (30 minut) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Water Jetpack (30 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

459,99 zł

459,99 zł

O prezencie

Jak myślisz, ile fantastycznych emocji można zgromadzić w pół godziny? Z całą pewnością dużo więcej niż Ci się wydaje. Podczas lotu z Water Jetpack doświadczysz wrażeń, które będziesz wspominać przez całe lata. Ten plecak może wyrzucić Cię nawet na 10 metrów w górę, a jeżeli tylko zechcesz, przy odrobinie ćwiczeń, uda Ci się zostać prawdziwym mistrzem tej maszyny! Jedź nad jezioro i nastaw się na całą masę ekstremalnych przeżyć! Water Jet Pack przeznaczony jest dla osób, które latały wcześniej na flyboardzie!

Co obejmuje prezent?
Półgodzinny lot z użyciem Water Jetpacka oraz niezbędny sprzęt. Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie.

Jak przebiega realizacja?
Najpierw instruktor przeprowadza krótkie szkolenie teoretyczne na temat bezpieczeństwa oraz techniki latania. Następnie osoba obdarowana zakłada niezbędny sprzęt i wchodzi do wody. Podczas realizacji instruktor ciągle kontroluje moc maszyny oraz może udzielać wskazówek wpływających na komfort lotu. 

Czy wiesz, że...
Water Jetpack został zaprojektowany i wyprodukowany w Stanach, a pierwsze prototypy powstały na potrzeby armii.

Odrzutowy Plecak - Lot na Water Jetpack sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na urodziny, prezent na święta dla niego.

Zastanawiasz się, jaki ekstremalny prezent wybrać dla bliskiej Ci osoby? Odpowiedź jest tylko jedna. Lot z Water Jet Packiem łączy w sobie wszystko co najlepsze – wodę, słońce i latanie – to nie tylko oryginalny prezent na urodziny, ale również świetny podarek z okazji każdego innego święta.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób zaawansowanych, czyli takich, które wcześniej latały na flyboardzie. Prezent realizowany w grupach i przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa moc maszyny kontrolowana jest przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7

Zobacz inne propozycje