Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga

Tylko u nas
5.0 13 Opinii

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

150,00 zł

150,00 zł

O prezencie

Skorzystaj ze wszystkich przyjemności, jakie ma do zaoferowania woda. Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga pozwoli Wam zakosztować wszelkich form wodnej rozrywki, które podzielono na trzy strefy: niebieską, zieloną i żółtą. W pierwszej z nich będziecie mieli szansę zmierzenia się ze sobą na pełnowymiarowym basenie olimpijskim, którego przepłynięcie wymaga pracy mięśni na dystansie 50 m. Żeby trochę ochłonąć, możecie później udać się do strefy zielonej, gdzie czeka na Was między innymi 16 basenów i 13 zjeżdżalni. Tutaj z pewnością znajdziecie coś, co się Wam spodoba. Po całej tej zabawie wkroczycie do strefy żółtej, czyli sektora relaksu. Łaźnia turecka, laconium kwiatowe i grota śnieżna to tylko kilka z atrakcji, które tam na was czekają. Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to zabawa, której długo nie zapomnicie!

Prezent obejmuje:

  • Karnet wstępu na 3 godziny do Strefy Żółtej Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark oraz Świat Saun) dla dwóch osób,
  • Dobrą zabawę,
  • Mnóstwo rodzajów wodnych rozrywek.

Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to nietypowy prezent dla pary. Każdy ucieszy się, mogąc spędzić 3 godziny na wodnej zabawie. Jeżeli oryginalny prezent na walentynki jest tym, czego szukasz, Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga także sprawdzi się doskonale. W końcu to dobra rozrywka dla każdego lubiącego wodę. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to gwarancja radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w Punkcie Obsługi Klienta Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 13 Opinii

Magda

Fantastyczny prezent na rocznicę ślubu, 3h zabawy w strefie basenowej i strefie saun. Wspaniały relaks i rozrywka. Polecam!

Adam M.

Fantastyczny prezent. Wodne szaleństwo dla dwojga dostarczyło nam wiele wrażeń i emocji, i z pewnością wrócimy na termy jeszcze nie raz!

Natalia

Prezent wykorzystany, satysfakcja w 100%. Świetna zabawa i relaks w jednym! Gorąco polecam ;)

Ala

Przyjemnie :)

Damian

Super zabawa, dla Mnie i mojej rodziny, nie Mam nic do zarzucenia, karnet był opisany jako zabawa dla dwojga, w wymiarze 3 godziny strefa żółta, czyli najdroższa, bez problemu został zamieniony na 3 godziny strefa zielona, ale już na trzy osoby, czyli nic nie trzeba było dopłacać za dziecko, to było oki. Mógłbym dostawać takie prezenty codziennie...

Zobacz inne propozycje