JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga


Poznań
2 os.

115,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
115,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Skorzystaj ze wszystkich przyjemności, jakie ma do zaoferowania woda. Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga pozwoli Wam zakosztować wszelkich form wodnej rozrywki, które podzielono na trzy strefy: niebieską, zieloną i żółtą. W pierwszej z nich będziecie mieli szansę zmierzenia się ze sobą na pełnowymiarowym basenie olimpijskim, którego przepłynięcie wymaga pracy mięśni na dystansie 50 m. Żeby trochę ochłonąć, możecie później udać się do strefy zielonej, gdzie czeka na Was między innymi 16 basenów i 13 zjeżdżalni. Tutaj z pewnością znajdziecie coś, co się Wam spodoba. Po całej tej zabawie wkroczycie do strefy żółtej, czyli sektora relaksu. Łaźnia turecka, laconium kwiatowe i grota śnieżna to tylko kilka z atrakcji, które tam na was czekają. Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to zabawa, której długo nie zapomnicie!


Prezent obejmuje:

  • Karnet wstępu na 3 godziny do Strefy Żółtej Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark oraz Świat Saun) dla dwóch osób,
  • Dobrą zabawę,
  • Mnóstwo rodzajów wodnych rozrywek.


Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to nietypowy prezent dla pary. Każdy ucieszy się, mogąc spędzić 3 godziny na wodnej zabawie. Jeżeli oryginalny prezent na walentynki jest tym, czego szukasz, Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga także sprawdzi się doskonale. W końcu to dobra rozrywka dla każdego lubiącego wodę. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Szaleństwo w Termach Maltańskich dla Dwojga to gwarancja radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w Punkcie Obsługi Klienta Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 835

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.