Poznaj Nurkowanie | Wrocław

5.0 6 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,00 zł

139,00 zł

O prezencie

Chcesz się przekonać na czym polega magia nurkowania? Chcesz dowiedzieć się czym może być prawdziwa podwodna przygoda? Poznaj Nurkowanie to pierwszy krok do poznania profesjonalnego nurkowania. Wykwalifikowany instruktor przekaże Ci niezbędną wiedzę teoretyczną i zapewni fachową opiekę na pływalni. Podczas wykładu teoretycznego omówi z Tobą krok po kroku wszystkie procedury oraz zasady zachowania bezpieczeństwa. Zapoznasz się ze sprzętem powietrznym, wyposażeniem ABC oraz zasadami BHP. Chwilę później możesz zacząć swoją przygodę! Zobacz jak wielką przyjemnością może być przebywanie pod wodą. Kto wie, może pod powierzchnią odnajdziesz nową pasję?

 

Poznaj Nurkowanie | Wrocław sprawdzi się jako nietypowego upominku dla taty na Święta? Ten oryginalny prezent dostarczy mu nie tylko praktyki, ale również go zaskoczy i uszczęśliwi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Poznaj Nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Realizacja odbywa się po zebraniu grupy, w terminie wyznaczonym przez Wykonawcę. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Nurkowe AQUAMATIC

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Marysia

Bardzo świetne dosiwadczenie! Pan Rafał zna się na rzeczy, puszcza dość długi film z teorią na początku, ale potem po wydaniu sprzętu krótko podsumowuje najwazniejsze kwestie i służy pomocą. A ta pierwsza lekcja tylko zaraża zapałem- z wody nie chce się wychodzić! :-D

Andrzej

Ok

Rafał

Super wrażenia z nurkowania. Profesjonalne podejście do sprawy przy luźnej atmosferze ! :) Naprawdę warto skorzystać z oferty! Poważnie myślę nad ponownym nurkowaniem z tą firmą! :) PREZENT WYJĄTKOWY! :)

Olimpia

Dziękuję za świetnie spędzony czas. Instruktor Marcin wprowadza w tajniki nurkowania zarażając swym optymizmem. Na pewno wybiorę się na kurs podstawowy.

Marcin

Świetna przygoda, świetni ludzie. Miło spędzony czas, szkoda, że tak krótko. Nurkowanie, to świetny sport, pełen relaks, zupełnie inny podwodny świat. Polecam każdemu, aby spróbował, bo naprawdę warto.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.