Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie | Inowrocław (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie | Inowrocław (okolice)


Piechcin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,00 zł

379,00 zł

O prezencie

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie, Piechcin (obok Inowrocławia) - Nurkowo.pl

Odkryj podwodny świat, wybierając się na zdumiewającą wodną przygodę! Zapraszamy na Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie w Piechcinie koło Inowrocławia! Jest to indywidualna wyprawa z instruktorem do tajemniczego świata, w którym wszystko jest nowe i niezwykłe. Na początku czeka Cię szkolenie teoretyczne w niewielkiej grupie, podczas którego poznasz zasady nurkowania. Potem przyjdzie pora na eksplorowanie wodnego świata. Poznaj głębiny i poczuj emocje, które towarzyszą odkrywaniu nieznanego. Spełnij marzenia o przygodzie, która pozostaje w pamięci na lata!

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie w Piechcinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa od 2 do 4 godzin, a pod wodą spędza się około 45 minut (czas jest zależny od indywidualnego zużywania powietrza).

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Zajęcia nurkowania odbywają się od samego rana, w małych 4-5 osobowych grupach. Rozpoczynają się od części teoretycznej, podczas której poznasz zasady bezpiecznego przebywania pod wodą, a także dowiesz się, jakiego sprzętu używają nurkowie, po to, aby w takim samym sprzęcie odbyć swoją podwodną przygodę. Nurkowanie odbywa się na otwartym zbiorniku wodnym, a jego celem będzie podwodny kamieniołom.

Czy podczas nurkowania będzie ze mną instruktor?
Tak, podczas nurkowania będzie towarzyszył Ci doświadczony instruktor nurkowy.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 10 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność ich opiekunów prawnych podczas realizacji przeżycia.

W jakich miesiącach można nurkować?
Nurkowanie odbywa się od maja/czerwca do września/października (w zależności od pogody).

Czy muszę umieć pływać?
Nie, umiejętność pływania nie jest niezbędna, by rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie - Voucher na prezent

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie w Piechcinie to niezwykła i niecodzienna przygoda, umożliwiająca przeżycie prawdziwej podwodnej przygody. Voucher doskonale sprawdzi się jako prezent dla fana nurkowania, który będzie mógł przeżyć niezapomniane chwile na otwartym zbiorniku wodnym. Jest to podarunek, który pobudza wyobraźnię i gwarantuje emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piechcin

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2-4h, z czego 45 minut w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia nurkowanie na otwartym zbiorniku wodnym, w podwodnym kamieniołomie. W ramach Vouchera zapewnione: zajęcia teoretyczne, niezbędny sprzęt nurkowy, w tym: skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło, 1 nurkowanie. W cenę nie jest wliczone wejście na bazę nurkową (płatne dodatkowo na miejscu, około 45 zł/osoba). Minimalny wiek uczestnika: 10 lat (od osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego). Zajęcia teoretyczne odbywają się w małej grupie, a nurkowanie odbywa się indywidualnie w towarzystwie instruktora. Nie jest wymagana umiejętność pływania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nurkowo.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.