Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs po Odrze Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Wrocław

Tylko u nas
5.0 2 Opinii

Rejs po Odrze Statkiem Wycieczkowym dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Rejs po Odrze dla Dwojga, Wrocław - Statek Wroclaw

Chcecie poznać Wrocław od strony nieco innej niż dotychczas? Rejs po Odrze we Wrocławiu statkiem wycieczkowym jest wspaniałą okazją do odkrycia zupełnie innej, mniej znanej strony jednego z najpiękniejszych miast Polski. To bardzo cenne doświadczenie, ponieważ dawniej, w dobie rozwiniętej żeglugi rzecznej, miasta budowano tak, aby ich najbardziej reprezentatywne części widoczne były właśnie dla przypływających przybyszów. Wybierzcie się na Rejs po Odrze, a odkryjecie zupełnie nieznany Wrocław!

Rejs po Odrze dla Dwojga we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs po Odrze. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Czym odbywa się rejs?
Rejs odbywa się na pokładzie statku wycieczkowego "Kaczuszka". Statek pokonuje wyznaczoną trasę w około 45 minut i wypływa od 11:00, co godzinę, każdego dnia tygodnia (ostatni kurs objęty ofertą odbywa się o godz. 18:00).

Jaka jest trasa rejsu?
Malownicza trasa rejsu: Przystań Piaskowa → Most Macieja → Most Uniwersytecki →Uniwersytet Wrocławski → Marina Topacz→ Hotel Plaza → Wyspa Słodowa → Upust Klary → Barka Tumska →Młyn Maria → Most Zakochanych → Ostrów Tumski→ Muzeum Narodowe → Most Pokoju → Urząd Wojewódzki→ Most Grunwaldzki → Dom na wodzie → Przystań Piaskowa.

Rejs po Odrze dla Dwojga - Voucher na prezent

Rejs po Odrze dla Dwojga we Wrocławiu  to nie tylko ciekawy prezent dla pary przyjezdnych osób. Taki podarunek na pewno zachwyci wielu rodowitych Wrocławian, ponieważ pozwoli im odkryć swoje miasto na nowo. Najbardziej oryginalny prezent, to taki, który wzbudza zdumienie – powyższy upominek ma taki potencjał. Przekonaj się, że spełnianie wodnych marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs odbywa się na pokładzie statku wycieczkowego "Kaczuszka". Statek pokonuje wyznaczoną trasę w około 45 minut i wypływa od 11:00, co godzinę, każdego dnia tygodnia (ostatni kurs objęty ofertą odbywa się o godz. 18:00). Rejsy odbywają się w sezonie ciepłym - od kwietnia do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

StatekWrocław.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Katarzyna

Rejs statkiem po przepięknym Wrocławiu był idealny ;)

 

Rejs statkiem był bardzo przyjemny. Pan sternik (bardzo miła i sympatyczna osoba) opowiadał podczas rejsu różne ciekawostki oraz opisywał historyczne miejsca podczas przepływu przez miasto Wrocław. Jedynym minusem było brak ładnej pogody, ale na to już nie mieliśmy wpływu.

Zobacz inne propozycje