Samui SPA Poznań

Chwila relaksu w bajecznej Tajlandii? A może wypoczynek na Bali? Z Samui SPA w Poznaniu to możliwe! Zapraszamy do sieci Balijskich SPA gdzie czeka na Ciebie cały wachlarz zabiegów relaksacyjnych, a masaże wykonywane są przez rdzenne mieszkanki Bali. Podaruj sobie lub bliskim chwilę wytchnienia w miejscu gdzie czas płynie wolniej.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Zaznaj prawdziwie azjatyckiego odprężenia dzięki Samui SPA

Samui SPA w Poznaniu to salon, który swoją działalność rozpoczął już w 2008 roku. Powstał z miłości do azjatyckiej kultury, a przede wszystkim fascynacji tamtejszymi technikami masażu. Przed otwarciem salonu właściciele odbyli inspirującą podróż po Bali oraz Tajlandii, która skłoniła ich do przeniesienia tego wyjątkowego klimatu do Polski. W Samui SPA pracują wyłącznie certyfikowane masażystki pochodzące z Indonezji. Swoje doświadczenie zdobywały przez minimum 4 lata w wielu krajach, dlatego możesz mieć pewność, że przeprowadzane przez nie zabiegi będą przebiegać dokładnie tak, jak w ma to miejsce w Azji. Jeśli szukasz więc sposobu na pozbycie się bóli mięśniowych lub po prostu chcesz się zrelaksować, Samui SPA w Poznaniu to miejsce, które Ci to umożliwi.

Samui SPA Poznań – Twój sposób na relaks

W Samui SPA w Poznaniu przeprowadzane są zabiegi zarówno dla jednej, jak i dwóch osób. Jeśli szukasz czegoś klasycznego, skorzystaj z Masażu Relaksacyjnego, Masażu Indonezyjskiego lub Romantycznego Masażu dla Dwojga. Podczas nich stosowane są specjalne aromatyczne olejki. Wolisz coś mniej standardowego? Samui SPA oferuje Rytualny Masaż Świecą, Tajski Masaż Gorącymi Kamieniami, Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi czy Zabieg Czekoladowy Deser. Dzięki zastosowaniu gorącego wosku czy czekolady Twoja skóra stanie się głęboko nawilżona, gorące kamienie dogłębnie rozgrzeją Twoje ciało, a ziołowe stemple uwolnią olejki eteryczne, dzięki czemu masaż spełni również funkcję aromaterapeutyczną. Samui SPA prowadzi również Domowe Kursy Tajskiego Masażu przeprowadzane w formie online oraz Indywidualną Naukę Makijażu Dziennego lub Wieczorowego. Niezwykle rozbudowana oferta z pewnością każdemu pomoże odnaleźć jego własny sposób na relaks i poczuć się jeszcze lepiej we własnym ciele.

Departament Terapii Masażem

Azję można określić mianem jednej z matek masażu. To właśnie starożytne rytuały chińskie oraz indyjskie często stawały się podstawą do współcześnie nam znanych technik. O zamiłowaniu Chin do masażu świadczy również fakt, że w 581 roku został tam powołany Departament Terapii Masażem.

Odzyskaj siły dzięki Samui SPA w Poznaniu

Szukasz sposobu na błogi relaks? Chcesz spędzić czas z bliską Ci osobą tylko we dwoje? Samui SPA oferuje szeroki wybór zabiegów, które pomogą Ci odzyskać energię do działania. Do Twojej dyspozycji są masaże relaksacyjne, tajskie czy balijskie, a także kursy makijażu i masażu. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla siebie, czy chcesz sprawdzić niespodziankę komuś bliskiemu, voucher do Samui SPA w Poznaniu doskonale się do tego sprawdzi.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.