(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Dzień w SPA | Poznań

Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Ekskluzywny Dzień w SPA | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Masz dość natłoku codziennych spraw, napięcia i stresu? Twoje ciało zasługuje na relaks z najwyższej półki. Ekskluzywny dzień w SPA pozwoli Ci na głębokie odprężenie w orientalnym stylu. Oddaj się w ręce balijskich masażystek i odkryj wypoczynek z dalekiej Azji. Seria zabiegów, prawdziwy orientalny klimat i wystrój zabiorą Cię w podróż, którą wspominać będziesz latami. Pozwól swojemu ciału i duszy na odrobinę luksusu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje rytuał do wyboru: Rytuał Lulur, Rytuał Czekoladowy, Rytuał Balijski; zabieg twarzy do wyboru: Autorski Rytuał Samui Spa, Ptasie Gniazdo, Wyciąg ze Ślimaka; manicure i pedicure Spa lub manicure i pedicure Hybrydowy; makijaż, a także poczęstunek w formie lampki szampana, kawy/herbaty i deski serów, wędlin, owoców.

Ile trwają zabiegi?
Czas trwania Ekskluzywnego Dnia w SPA to około 7 godzin.

Ekskluzywny Dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla mamy, prezent dla koleżanki

Szukasz urodzinowego prezentu, który zachwyci nawet najbardziej wymagającą kobietę? Ekskluzywny Dzień w SPA to luksusowa podróż do azjatyckiej krainy wypoczynku, w której każdy dozna upragnionego wytchnienia. Zbliża się rocznica ślubu? Odrzuć klasyczne pomysły i spraw ukochanej żonie relaksujące chwile, na które zasługuje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 7 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: rytuał do wyboru: Rytuał Lulur, Rytuał Czekoladowy, Rytuał Balijski; zabieg twarzy do wyboru: Autorski Rytuał Samui Spa, Ptasie Gniazdo, Wyciąg ze Ślimaka; manicure i pedicure Spa lub manicure i pedicure Hybrydowy; makijaż, a także poczęstunek w formie lampki szampana, kawy/herbaty i deski serów, wędlin, owoców.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Poznań

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje