eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Popołudnie SPA dla Dwojga | Poznań

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Popołudnie SPA dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

739,99 zł

739,99 zł

O prezencie

Jesteście zmęczeni codziennymi obowiązkami i marzycie aby się zrelaksować? Popołudnie w SPA dla Dwojga to idealna propozycja na spędzenie czasu we dwoje. Relaksujące masaże i regenerujące zabiegi pozwolą Wam się wyciszyć, a atmosfera tego miejsca sprawi, że romantyczna aura zawiśnie między Wami. Relaks w towarzystwie bliskiej osoby zregeneruje Wasze ciała podwójnie, a luksusowe wnętrza, zapach świec i nastrojowa muzyka sprawią, że z wielką chęcią będziecie wspominać te chwile wielokrotnie!

Ile trwa realizacja?
Realizacja trwa 2 godziny.

Co obejmuje prezent?
Prezent Popołudnie SPA dla Dwojga obejmuje: masaż balijski pleców (30 minut); kompleksowy rytuał oczyszczający skórę twarzy, składającego się z peelingu, masażu i maseczki odżywczo-regenerującej; masaż stóp (30 minut).

Jakie są przeciwwskazania?
Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.

Popołudnie w SPA dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na rocznicę, prezent dla pary, prezent dla rodziców

Poszukujesz prezentu dla pary? Zbliża się rocznica ślubu i nie masz pomysłu na prezent dla rodziców? Popołudnie w SPA dla Dwojga to prezent, który pozwala odpocząć i zregenerować ciała. To nie tylko zwykłe zabiegi SPA, to czas spędzony razem w klimatycznych pomieszczeniach przy nastrojowej muzyce i świecach! Ta chwila relaksu i odpoczynku od codzienności zachwyci każdą parę. A aura tego miejsca pozwoli im cieszyć się swoim towarzystwem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent Popołudnie SPA dla Dwojga obejmuje: masaż balijski pleców (30 minut); kompleksowy rytuał oczyszczający skórę twarzy, składającego się z peelingu, masaż i maseczki odżywczo-regenerującej; masażu stóp (30 minut).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Poznań

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje