JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Orientalny dzień w SPA | Poznań

Orientalny dzień w SPA | Poznań


Poznań
1 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniesz przeżyć relaks, który przyniesie ukojenie dla ciała i duszy? Orientalny dzień w SPA to wyjątkowa okazja, by poczuć magię kraju dalekiej Azji. Oddaj swoje ciało w ręce balijskich masażystek i zakochaj się w orientalnej kulturze, dzięki wystrojowi i klimatowi tego niezwykłego miejsca. Po wykonanych zabiegach będziesz mieć okazję skosztować tradycyjnej balijskiej herbatki, a wychodząc poczujesz się jak nowo narodzony!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje masaż Orientalny do wyboru: Masaż Gorącymi Kamieniami, masaż Stemplami Ziołowymi, masaż Balijski; Autorski Rytuał na Twarz i Ciało; peeling całego ciała; manicure i pedicure Spa klasyczny lub manicure i pedicure hybrydowy oraz poczęstunek: lampka szampana, słodki poczęstunek, kawa/herbata. Całość trwa około 6 godzin.

Czym jest masaż Balijski?
Klasyczny masaż balijski to połączenie trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Polega na dynamicznym uciskaniu oraz ugniataniu ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w ustalonej kolejności: najpierw masowane są stopy, nogi, w dalszej kolejności plecy, aż przejdziemy do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystywany jest podgrzany naturalny olejek kokosowy.

Orientalny dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla babci, prezent dla koleżanki

Szukasz prezentu na urodziny, który zaimponuje Twojej znajomej? Orientalny dzień w SPA to idealny pomysł, by podarować chwile głębokiego, balijskiego relaksu! Rocznica zbliża się wielkimi krokami? Spraw ukochanej odprężenie, które zapamięta na długo. Każda kobieta zasługuje na wypoczynek z prawdziwego zdarzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5,5 h - 6 h

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia piersią.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.