Orientalny dzień w SPA | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Orientalny dzień w SPA | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Pragniesz przeżyć relaks, który przyniesie ukojenie dla ciała i duszy? Orientalny dzień w SPA to wyjątkowa okazja, by poczuć magię kraju dalekiej Azji. Oddaj swoje ciało w ręce balijskich masażystek i zakochaj się w orientalnej kulturze, dzięki wystrojowi i klimatowi tego niezwykłego miejsca. Po wykonanych zabiegach będziesz mieć okazję skosztować tradycyjnej balijskiej herbatki, a wychodząc poczujesz się jak nowo narodzony!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje masaż orientalny do wyboru: Masaż Gorącymi Kamieniami, masaż Stemplami Ziołowymi, masaż Balijski; Autorski Rytuał na Twarz i Ciało; peeling całego ciała; manicure i pedicure Spa klasyczny lub manicure i pedicure hybrydowy oraz poczęstunek: lampka szampana, słodki poczęstunek, kawa/herbata. Całość trwa około 6 godzin.

Czym jest masaż Balijski?
Klasyczny masaż balijski to połączenie trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Polega na dynamicznym uciskaniu oraz ugniataniu ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w ustalonej kolejności: najpierw masowane są stopy, nogi, w dalszej kolejności plecy, aż przejdziemy do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystywany jest podgrzany naturalny olejek kokosowy.

Orientalny dzień w SPA sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent dla babci, prezent dla koleżanki

Szukasz prezentu na urodziny, który zaimponuje Twojej znajomej? Orientalny dzień w SPA to idealny pomysł, by podarować chwile głębokiego, balijskiego relaksu! Rocznica zbliża się wielkimi krokami? Spraw ukochanej odprężenie, które zapamięta na długo. Każda kobieta zasługuje na wypoczynek z prawdziwego zdarzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5,5 h - 6 h

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia: masaż orientalny do wyboru: Gorącymi Kamieniami, Stemplami Ziołowymi, lub Balijski; Autorski Rytuał na Twarz i Ciało; peeling całego ciała; manicure i pedicure Spa klasyczny lub manicure i pedicure hybrydowy oraz poczęstunek: lampka szampana, słodki poczęstunek, kawa/herbata.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Poznań

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.