Masaż Shiatsu dla Dwojga | Poznań

Nowość Zobacz film
0.0 0 Opinii

Masaż Shiatsu dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Masaż Shiatsu dla Dwojga, Poznań - Samui SPA

Przyjemny relaks i nieoczywisty odpoczynek we dwoje? Zapraszamy do eleganckiego salonu SPA w Poznaniu na wyjątkowy Masaż Shiatsu dla Dwojga! Połóżcie się wygodnie i przymknijcie oczy - dwie doświadczone masażystki wykonają egzotyczny masaż całego ciała, opierający się na dotykaniu i uciskaniu określonych miejsc na ciele. Są to tzw. szlaki energetyczne, które odpowiednio masowane zapewniają szereg przyjemnych korzyści - dla duszy i ciała. Odkryjcie wSPAniały relaks!

Masaż Shiatsu dla Dwojga w Poznaniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Shiatsu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które są masowane jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych.

Masaż Shiatsu dla Dwojga - voucher na prezent

Masaż Shiatsu dla Dwojga w Poznaniu to ciekawy i oryginalny prezent dla rodziców, pary, przyjaciół lub każdego, kto marzy o przyjemnym relaksie w profesjonalnym salonie SPA w Poznaniu. Voucher na Masaż Shiatsu to gwarancja odpoczynku i odprężenia, a co za tym idzie - uniwersalny podarunek na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Shiatsu jest masażem całego ciała, polegającym na uciskaniu palcami i dłońmi ściśle określonych miejsc na ciele, tzw. szlaków energetycznych. Masaż dla dwóch wykonywany jest jednocześnie, przez dwie masażystki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Poznań

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.