JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Władcą Gwiazd

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zostań Władcą Gwiazd

Cały Świat
1 os.

465 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Insygnia władzy różnią się w zależności od rejonu z którego pochodzą. W jednych krainach były to korony, w innych diademy lub berła. W Śródziemiu z kolei najwyższą możliwą władzę dawał jedyny pierścień. Niestety, nie możemy uczynić z Ciebie Władcy Pierścieni, ale możemy sprawić, abyś został Władcą Gwiazd! Spójrz w nocne niebo i wyobraź sobie potężną kulę z czystego ognia. Olbrzym o masie miliardów planet to królestwo budzące respekt i poważanie. Wybierz jedną z dostępnych gwiazd i obserwuj jej majestatyczne wirowanie wokół własnej osi. Kto wie, może kiedyś uda Ci się zobaczyć swoje dominium z pokładu statku kosmicznego? Wszystko jest możliwe, kiedy jesteś Władcą Gwiazd!

Prezent obejmuje:

  • Akt Własności gwiazdy
  • Certyfikat Własności,
  • Kodeks Wszechświata,
  • Dostawę dokumentów listem poleconym.

Jeżeli potrzebujesz pomocy najlepszych ekspertów od prezentów, to nie mogłeś lepiej trafić. Dzięki naszemu doświadczeniu odkryliśmy, że istnieje niebanalny podarunek, który sprawia radość każdemu - przeżycie. To oryginalny prezent, zapewniający superzabawę i odlotowe wspomnienia. Nie ma osoby, która mogłaby się oprzeć naszej recepcie na ciekawy upominek. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty mamy w naszej ofercie.


Miejsce realizacji

Cały Świat

Czas trwania

Na wieki wieków!

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje potwierdzenie nadania własności w postaci: Aktu Własności, Certyfikatu Własności oraz Kodeksu Wszechświata. Cena obejmuję dostawę listem poleconym wspomnianych dokumentów pod adres podany przy dokonywaniu rezerwacji. Istnieje możliwość wybrania przesyłki ekspresowej (wiąże się to z dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy). Dokumenty mogą zostać wysłane za granicę.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1726
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.