Stwórz Drewnianą Mapę Świata 3D - rozmiar S

0.0 0 Opinii

Stwórz Drewnianą Mapę Świata 3D - rozmiar S


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

639,99 zł

639,99 zł

O prezencie

Kochasz podróże - te małe i te duże? Jesteś osobą, która nie tylko lubi planować swoje wyjazdy, ale również otacza się niezwykłymi przedmiotami, które przypominają o wspaniałych miejscach? Podaruj sobie Twoją Drewnianą Mapę Świata 3D - rozmiar S! Stylowa mapa nie tylko będzie przypominała o odwiedzonych miejscach i umożliwiała zaplanowanie kolejnych wojaży, ale także będzie wspaniałą ozdobą Twojego domu. Wykonany w Polsce produkt będzie wspaniałą pamiątką i pomoże przygotować się na następne, wyjazdowe przeżycia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tworzenie i personalizację małej Drewnianej Mapy Świata 3D z zaznaczonymi już granicami i nazwami państw, stolic oraz stanów.

Jak będzie wyglądała moja mapa świata?
Sam projektujesz swoją mapę. To Ty decydujesz, jaki charakter będzie miała. Możesz personalizować swoją mapę poprzez wybór:
- koloru swojej mapy,
- języka polskiego lub angielskiego.

Ponadto otrzymasz 70 drewnianych pinezek, którymi możesz zaznaczać odwiedzone miejsca bądź te, które planujesz zobaczyć. W zestawie znajdują się również samoloty, statki, kompas, nazwy oceanów, a nawet delfiny. Wszystko po to, by mapa wyglądała dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Może stanowić niezwykłą mapę wspomnień lub być planogramem nadchodzących przygód. Zestaw, który otrzymasz, będzie do samodzielnego montażu. Zarówno projektowanie, jak i późniejsze tworzenie własnej mapy to świetna zabawa!

Czym charakteryzuje się mapa?
Mapa Świata to:
- wymiary 120x75 cm,
- grubość około 5 mm,
- naturalny materiał - zaimpregnowana brzoza,
- polski produkt.
Reszta jest zależna od Twojej inwencji i tego, jaka dokładnie mapa Ci się wymarzyła.

Czy cena obejmuje dostawę?
Tak, dostawa jest wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę.

Po jakim czasie mogę spodziewać się mapy?
Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Twoja Drewniana Mapa Świata 3D - rozmiar S | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na 18-tkę

Szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu dla ukochanego? A może potrzebujesz czegoś, co zaskoczy Twoją narzeczoną? Twoja Drewniana Mapa Świata 3D - rozmiar S to wyjątkowy i stylowy prezent na każdą okazję. Sprawdzi się zarówno dla niego, jak i dla niej. Docenią go osoby w każdym wieku. Voucher na niezwykłą mapę to gustowny prezent, który z pewnością wywoła niekłamany zachwyt i będzie stanowił niezapomnianą pamiątkę na długie lata. Zobacz, jak łatwo podarować wymarzony prezent bliskim!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Czas dostawy wynosi około 5 dni od momentu złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent zawiera Mapę Świata 3D rozmiar S: o wymiarach 120x75 cm, grubości około 5 mm, wykonaną z naturalnego materiału — zaimpregnowanej brzozy (kolory do wyboru — maksymalnie 3), wybór języka (polski lub angielski), 70 szt. drewnianych pinezek. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Dostawa gratis.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Losokawood

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.