JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Tajniki Winiarstwa | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Tajniki Winiarstwa | Warszawa (okolice)


Dwórzno
1 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Uwielbiasz wino? A może zawsze marzyłeś, żeby spędzić dzień z życia prawdziwego winiarza? Teraz masz na to szansę! Wybierz się w podróż po świecie mistrzów tego szlachetnego trunku, czyli po niezwykle malowniczej winnicy Dwórzno! Dostaniesz szansę zajrzenia za kulisy produkcji win tradycyjnymi, naturalnymi metodami, po czym sam spróbujesz swoich sił jako wine maker, aktywnie uczestnicząc w całym procesie! To nie wszystko — po skończonej pracy otrzymasz butelki z winem, które produkowałeś! Sam dasz mu nazwę i spersonalizujesz etykietę. Ta niezwykła i pyszna pamiątki sprawi, że długo będziesz pamiętać swój „winny” dzień!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Zostaniesz zaproszony do przepięknej winnicy Dwórzno, gdzie poznasz kulisty produkcji wina, weźmiesz też udział w warsztatach dotyczących zastosowania i obsługi używanych w obiekcie sprzętów. To jednak nie wszystko! Aktywnie uczestniczyć będziesz również w produkcji swojego prywatnego wina, własnoręcznie je zabutelkujesz i otrzymasz 6 pamiątkowych, spersonalizowanych butelek na pamiątkę! Czeka Cię moc emocji!

Gdzie odbywa się realizacja?
Przeżycie odbywa się w winnicy Dwórzno, nazywanej przez wielu „mazowiecką Toskanią”. To urokliwe miejsce jest największą winnicą w Mazowieckim i jedną z największych w kraju, a naszym zdaniem — z pewnością najpiękniejszą. Jej malownicze położenie również robi swoje — otulone dzikim lasem i graniczące z jeziorem miejsce wprost sprzyja do tego, by zostać w nim na dłużej. Ostrożnie! Można się zakochać!

Czy wiesz, że...
wielu uważa, że wino powstało...z przypadku. To zapewne przypadek sprawił, że ktoś pozostawił kiedyś niepilnowane winogrona, które po czasie sfermentowały. Jakże wielkie musiało być jego zdziwienie, gdy odkrył swoje dzieło!

Poznaj Tajniki Winiarstwa sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla taty, prezent na dzień matki

Szukasz odpowiedniego pomysłu na prezent dla kobiety, która uwielbia wino? A może chciałbyś podarować niezapomniany prezent na Dzień Ojca, który przysporzyłby tacie wiele radości? “Wyprodukuj swoją prywatną partię wina” spełni marzenia każdego, kto chciałby spróbować swojego własnego trunku, równocześnie aktywnie uczestnicząc w procesie jego produkcji! To idealny prezent dla każdego amatora wina!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dwórzno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Poznanie kulisów wytwarzania win tradycyjnymi metodami, warsztaty z zastosowania i obsługi sprzętów w winiarni, czynny udział w produkcji wina, własnoręczne zabutelkowanie swojego prywatnego wina oraz 6 pamiątkowych, spersonalizowanych butelek wina.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2747
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.