JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie

Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie


Warszawa
1 os.

347 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
347 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Segway to alternatywny środek transportu, który w dniu swojej premiery zawojował rynek. Ta dwukołowa maszyna o napędzie elektrycznym jest cicha, wygodna a przede wszystkim prosta w sterowaniu. Kilka kilogramów zaawansowanej elektroniki oraz wbudowany żyroskop mierzą wychylenia pojazdu. Takie rozwiązanie pozwala na kierowanie segwayem balansem ciała! Przekonaj się na własnej skórze co to oznacza w praktyce. Wejdź na segwaya i poczuj ogromny komfort z jazdy tym niesamowitym urządzeniem. Zobacz Warszawę z nieznanej dotąd perspektywy i sprawdź, jak dynamiczne może być zwiedzanie. Doświadczony instruktor nauczy Cię obsługi maszyny, a następnie wyruszysz na spotkanie warszawskiej architektury. Ukoronowaniem dnia będzie koktajl w restauracji Karmnik na Starówce.

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie z obsługi segwaya,
  • Wycieczkę po Warszawie z przewodnikiem,
  • Koktajl w restauracji Karmnik na Starówce.

Oryginalny prezent to często twardy orzech do zgryzienia. Nie masz pomysłu na fajny prezent dla babci lub dziadka? Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie to świetny wybór. To niesamowite przeżycie, które zapewnia miłe wspomnienia i świetną zabawę. To niebanalny prezent dla każdego, kto chce zobaczyć Warszawę z nieznanej dotąd perspektywy. To również pomysłowy prezent na Dzień Dziadka, Dzień Babci lub urodziny. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, to otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie niezapomniane prezenty mamy w naszej ofercie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Do wyboru jedna z dwóch tras. Realizacja prezentu możliwa tylko przez dołączenie do innej grupy. Zwiedzanie odbywa się w grupach max. 7 osobowych. Wycieczki prowadzone w języku angielskim. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do realizacji. W razie deszczu uczestnicy otrzymają płaszcze przeciwdeszczowe. Możliwość pozostawienia bagażu podręcznego na punkcie startowym. Start wycieczki o godz. 14:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Minimalny wiek uczestnika 12 lat. Przedział wagowy uczestnika: 30-120 kg. Z wycieczki nie mogą skorzystać osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających oraz kobiety w ciąży. Od osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.