(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Biblioteka Legimi (Ebooki i Audiobooki) - 3 Miesiące | Online

5.0 2 Opinii

Biblioteka Legimi (Ebooki i Audiobooki) - 3 Miesiące | Online


Dostęp na terenie całej Polski
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

157,00 zł

157,00 zł

O prezencie

Kochasz książki? Pochłaniasz je z zapartym tchem i wielkim zapałem? Chcesz mieć wygodny i nieograniczony dostęp do zróżnicowanych tematycznie opowieści? Teraz masz taką szansę! Skorzystaj z platformy Legimi i ciesz się ogromnym wyborem ciekawych pozycji z zakresu fantastyki, kryminału, sensacji i nie tylko! Dzięki Legimi masz do nich stały dostęp. Wystarczy, że pobierzesz ebooka bądź audiobooka na jedno ze swoich 4 urządzeń. Do dzieła! Rozsmakuj się w literaturze.

Co zawiera Wstęp do Świata Książek?

3-miesięczny nielimitowany dostęp do ebooków i audiobooków, które możesz czytać i słuchać na czterech różnych urządzeniach w aplikacji Legimi.

Na jakie urządzenia mogę pobrać ebooka lub audiobooka?
Za pośrednictwem aplikacji Legimi, ebooki i audiobooki możesz pobierać na smartfon, tablet, komputer i czytnik ebooków.

Ile książek liczy platforma Legimi?
Obecnie katalog Legimi liczy aż 60000 ebooków i audiobooków z różnych kategorii! Oznacza to, że na platformie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jak mogę zrealizować swój prezent i uzyskać dostęp do platformy Legimi?
W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia.


Wstęp do Świata Książek  upominek ten przypadnie do gustu każdemu miłosnikowi czytania. Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się z upominku, który zapewnia łatwe znalezienie pozycji, które ją interesują! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Czas trwania

3 miesiące.

Uczestnicy

Nie dotyczy.

Ważne informacje

Prezent obejmuje trzymiesięczny dostęp do 60000 ebooków i audiobooków bez limitu na czterech urządzeniach bez konieczności zawarcia 12 miesięcznej umowy. W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Legimi

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Anna K.

Dziękuję ,Ogólnie bardzo jestem zadowolona z usługi będę nadal korzystać ale przy okazji mam pytanie: dlaczego tylko 10 pozycji w miesiącu mogę wybrać na kindla skoro w ofercie macie 60 tys pozycji i nie ma informacji o żadnych ograniczeniach. dziękuje i pozdrawiam Anna K.

Kamila

Zdecydowanie polecam!!!

Paulina

Świetny pomysł na prezent! Teraz nie mam obawy, ze zabraknie mi czegos do czytania :)

Zobacz inne propozycje