JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wstęp do Świata Książek - 3 miesiące

Wstęp do Świata Książek - 3 miesiące


Dostęp na terenie całej Polski

134 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
134 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochasz książki? Pochłaniasz je z zapartym tchem i wielkim zapałem? Chcesz mieć wygodny i nieograniczony dostęp do zróżnicowanych tematycznie opowieści? Teraz masz taką szansę! Skorzystaj z platformy Legimi i ciesz się ogromnym wyborem ciekawych pozycji z zakresu fantastyki, kryminału, sensacji i nie tylko! Dzięki Legimi masz do nich stały dostęp. Wystarczy, że pobierzesz ebooka bądź audiobooka na jedno ze swoich 4 urządzeń. Do dzieła! Rozsmakuj się w literaturze.

Co zawiera Wstęp do Świata Książek?
3-miesięczny nielimitowany dostęp do ebooków i audiobooków, które możesz czytać i słuchać na czterech różnych urządzeniach w aplikacji Legimi.

Na jakie urządzenia mogę pobrać ebooka lub audiobooka?
Za pośrednictwem aplikacji Legimi, ebooki i audiobooki możesz pobierać na smartfon, tablet, komputer i czytnik ebooków.

Ile książek liczy platforma Legimi?
Obecnie katalog Legimi liczy aż 60000 ebooków i audiobooków z różnych kategorii! Oznacza to, że na platformie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jak mogę zrealizować swój prezent i uzyskać dostęp do platformy Legimi?
W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia.

Wstęp do Świata Książek sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na święta, prezent dla niej, prezent dla niego

Szukasz prezentu na urodziny lub święta? Pragniesz swojej kobiecie podarować coś specjalnego i oryginalnego? Wiesz, że uwielbia ona literaturę? W takim razie nie zastanawiaj się już dłużej i wybierz Wstęp do Świata Książek! Niewątpliwie upominek ten przypadnie jej do gustu! Każdy pasjonat lektur ucieszy się z upominku, który zapewnia łatwe znalezienie pozycji, które go interesują! Trzymiesięczny Dostęp do Platformy Legimi to również fantastyczny podarunek dla niego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Czas trwania

3 miesiące.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje trzymiesięczny dostęp do 60000 ebooków i audiobooków bez limitu na czterech urządzeniach bez konieczności zawarcia 12 miesięcznej umowy. W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Anna K.

Dziękuję ,Ogólnie bardzo jestem zadowolona z usługi będę nadal korzystać ale przy okazji mam pytanie: dlaczego tylko 10 pozycji w miesiącu mogę wybrać na kindla skoro w ofercie macie 60 tys pozycji i nie ma informacji o żadnych ograniczeniach. dziękuje i pozdrawiam Anna K.

Kamila

Zdecydowanie polecam!!!

Paulina

Świetny pomysł na prezent! Teraz nie mam obawy, ze zabraknie mi czegos do czytania :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.