Kurs Pilotażu Drona | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kurs Pilotażu Drona | Poznań


Poznań (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

844,00 zł

844,00 zł

O prezencie

Marzysz o możliwości fotografowania lub filmowania świata z lotu ptaka bez konieczności odrywania się od ziemi? W ostatnich latach drony zostają coraz częściej wykorzystywane do najróżniejszych czynności. Pilotowanie takiego urządzenia wcale nie jest proste i wymaga odpowiedniego przygotowania. Poznaj zasady bezpieczeństwa, podstawy prawa lotniczego, a przede wszystkim, naucz się właściwie pilotować maszynę. Tego typu zdolności otworzą przed Tobą nowe możliwości i pomogą w realizowaniu wielu pasji. Naucz się pilotować drony!

Co obejmuje prezent?
10-cio godzinny kurs składający się z dwóch części, teoretycznej oraz praktycznej.

Co wchodzi w skład części teoretycznej oraz praktycznej?
Część teoretyczna trwa 8 godzin i składa się z prawa lotniczego, zasad bezpieczeństwa wykonywania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym (BSP) oraz planowania lotów. W części praktycznej trwającej 2 godziny, obdarowany zdobędzie umiejętności obsługi BSP, nauczy się latania oraz zostaną mu przedstawione zagrożenia związane z nieprawidłowym używaniem BSP.

Kiedy mogę zrealizować prezent?
Prezent można realizować przez cały rok, zalecamy skorzystanie w okresie od marca do listopada.

Kurs Pilotażu Drona | Poznań to prezent którego się nie zapomina. Umiejętność pilotowania drona jest wciąż rzadką zdolnością, dlatego Kurs który pozwala nauczyć się tej sztuki to wciąż oryginalny prezent. Co więcej taki podarunek może zaowocować – zmotywować do różnych działań artystycznych, bądź technicznych. Jeżeli jesteśmy tego świadomi to możemy mieć satysfakcję że wręczamy praktyczny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

10 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Ważne informacje

Osoby do 16 roku życia w trakcie szkolenia muszą być pod opieką opiekuna, a w przedziale 16-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna.0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.