Romantyczna Kolacja w Jaskini | Katowice (okolice)

5.0 1 Opinie

Romantyczna Kolacja w Jaskini | Katowice (okolice)


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzy Wam się niezapomniane doznanie łączące adrenalinę i romantyczne chwilę we dwoje? Romantyczna Kolacja w Jaskini spełni Wasze oczekiwania! Łącząc eksplorację jaskini z pysznym posiłkiem doświadczycie czegoś niezapomnianego. Mała restauracja tylko dla Was! Kelnerzy zadbają o odpowiednie przygotowanie stolika, wasze potrawy oraz romantyczną atmosferę byście przeżyli tę wyjątkową chwilę wszystkimi zmysłami. Nastrojowa muzyka, blask 100 świec i Wy, gotowi na tę przygodę?

Jak przebiega realizacja prezentu?

Zostajecie opuszczeni na linach do jaskini, gdzie będzie przygotowany dla Was stolik z nakryciem oraz dwoma miejscami. O Wasz komfort dbać będzie dwóch kelnerów. Jaskinia przystrojona jest ok. 100 świeczkami, a w tle gra nastrojowa muzyka.

Jakie dania serwowane są podczas kolacji?

Wybór dań odbywa się już podczas rezerwacji terminu realizacji, bezpośrednio u Wykonawcy.

Czy prezent obejmuje dojazd na miejsce realizacji?

Dojazd odbywa się we własnym zakresie.

Romantyczna Kolacja w Jaskini | Katowice (okolice) to nietuzinkowy prezent dla osób szukających nowych wrażeń. Podziękuj lub zaskocz bliskich tym niezwykłym pomysłem na prezent lub doświadcz sam kolacji innej niż wszystkie. Wyjątkowy prezent jest na wyciągniecie ręki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie sportowe. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Kolacja odbywa się na dnie jaskini, na głębokości ok. 7 metrów. Wyjście z jaskini jest ciasne i wąskie. Obdarowani otrzymają kaski na czas realizcji przeżycia.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Hurtownia Adrenaliny

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Kamil

Kolacja w jaskini to świetny sposób na zjedzenie kolacji w romantycznym stylu, bardzo dobry pomysł na zaręczyny. Niesamowite przeżycie, miła atmosfera ,organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Polecam każdemu

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.