Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Psim Zaprzęgiem | Trójmiasto (okolice)

5.0 1 Opinii

Jazda Psim Zaprzęgiem | Trójmiasto (okolice)


okolice Skrzeszewa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

800,00 zł

800,00 zł

O prezencie

Stajesz właśnie przed naprawdę wyjątkową okazją - jako jedna z nielicznych osób w Polsce, masz szansę odbyć wyprawę psim zaprzęgiem! Nie musisz jechać na Alaskę, by tego doświadczyć, oto część Alaski przywędrowała do Ciebie! Do wyboru będziesz mieć dwie trasy, więc zdecyduj, czy chcesz podziwiać krajobraz pięknych jezior Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czy bliżej Ci do zielonego otoczenia Kaszubskich Lasów - obie trasy mają swój niepowtarzalny charakter!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie z zakresu zaprzęgania psów, przejazd jedną z wybranych tras, ciepła herbatę i przekąskę w trakcie oraz słodki upominek.

Jaka jest długość poszczególnych tras?
Obydwie trasy mają długość około 20 km.

Czy wiesz, że...
Psie zaprzęgi kiedyś były wykorzystywane jako środek transportu? Przykładowo: na Półwyspie Czukockim były używane do przewozu przesyłek pocztowych; tamtejsze zaprzęgi składały się z 20 psów, które w ciągu 6 godzin potrafiły przebyć 120 km, ciągnąc ciężar o masie 600 kg!

Jazda Psim Zaprzęgiem | Trójmiasto (okolice).  Jest to prezent, który możesz podarować komukolwiek i na każdą okazję - zarówno jubilatowi z okazji 18. urodzin, jak i swojemu tacie na Dzień Ojca! A potem tylko czekaj i obserwuj zaskoczoną minę Obdarowanego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

okolice Skrzeszewa

Obowiązujący strój

Obowiązkowo ciepła i nieprzemakalna odzież.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie zimowym.

Ważne informacje

W każdym przypadku uczestnik jest zobowiązany do zabrania ze sobą dwóch kompletów ciepłej i nieprzemakalnej odzieży.5.0 1 Opinii

Alicja Makowska

MEGA pozytywni ludzie, z wielką pasją i troską o dobro zwierząt. Wspaniały czas spędzony na łonie natury w rodzinnej atmosferze. Polecam nie tylko miłośnikom tych pięknych psów.

Zobacz inne propozycje