(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Udział w Teleturnieju dla Znajomych | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Udział w Teleturnieju dla Znajomych | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk
5-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

354,00 zł

354,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz rywalizację? Jesteś fanem teleturniejów? Quiz Game to idealne miejsce dla Ciebie. W specjalnie przygotowanych studiach, z niesamowitą oprawą audiowizualną, masz szansę poczuć się jak w telewizji. Przed Wami 4 rozgrywki: runda pytań zamkniętych, rozszyfrowanie haseł z brakującymi literami, wytypowanie najczęstszej odpowiedzi ankietowanych oraz odgadywanie muzycznych hitów. Zbierz przyjaciół i sprawdźcie kto z Was zwycięży. Kto wykaże się największą wiedzą i sprytem?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60-minutową rywalizację w formie teleturnieju dla 5-6 osób.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
W grze mogą brać udział osoby powyżej 15 roku życia. Młodsi uczestnicy biorą udział w rozgrywce w parze z osobą dorosłą.

Czy wiesz, że…
Jesteśmy jedynym takim miejscem w Polsce, a nawet na świecie! Oferujemy kilka scenariuszy gry, dlatego przy kolejnej wizycie pytania na pewno się nie powtórzą. Gra dostępna jest w dwóch wersjach językowych: polskiej oraz angielskiej.

Quiz Game – Udział w Teleturnieju dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
Prezent dla znajomych, prezent dla pracowników, prezent dla grupy

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla grupy znajomych? Zbliża się okazja, którą chcecie uczcić w gronie przyjaciół? Chciałbyś zintegrować pracowników? Voucher do Quiz Game to idealne rozwiązanie. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

5-6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 60-minutową rozgrywkę w formie teleturnieju. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Możliwość przeprowadzenia gry w języku angielskim.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.