Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego | Cała Polska

Zobacz film
4.8 4 Opinii

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Czy wiesz, że Robert Lewandowski może złożyć życzenia urodzinowe bliskiej Ci osobie? Wyobraź sobie jego minę, kiedy pokazujesz mu film z Robertem mówiącym do niego… Spersonalizowany filmik z życzeniami to nowoczesne rozwiązanie, które zaskoczy każdego solenizanta. Robert z uśmiechem na twarzy odbije piłką tyle razy, ile jest świeczek na torcie lub przekaże życzenia w Twoim imieniu. Zapewnij moc sportowych emocji dla wyjątkowego fana piłki nożnej. Niech rozegra kolejny rok życia po mistrzowsku!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie około dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Roberta Lewandowskiego?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Roberta Lewandowskiego sprawdzą się jako dodatek do prezentu dla fana piłki nożnej. Nie wiesz, jak urozmaicić prezent na urodziny? Robert zrobi to po mistrzowsku! Spersonalizowane życzenia od Lewego to super pomysł, który sprawi, że urodziny chłopaka będą niezapomnianym przeżyciem. Życzenia mistrza piłki nożnej gwarantują wspaniałe emocje. Wypijcie z Robertem zdrowie solenizanta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 4 Opinii

Kamil

Bardzo fajnie zrobiony filmik, Robert jest bardzo naturalny.

Kasia

Super niespodzianka,fan piłki mile zaskoczony,szybka realizacja wszystko idealnie!!! Polecam!!!

Ola

Realizacja bezproblemowa . Sprawnie i szybko

Jas Sz.

Super niespodzianka. Polecam.

Janko

Świetne życzenia!

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.