JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków

Kraków
2 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129 zł

Kawa to nie tylko naturalny napój, pobudzający umysł i ciało, lecz także sposób na odprężenie i oderwanie się od zmagań dnia codziennego. Jeżeli również należysz do grona miłośników małej czarnej, Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga na pewno będzie dla Ciebie ciekawym przeżyciem. Zabierz kogoś bliskiego ze sobą i wspólnie poznajcie tajniki kawowego świata, pełnego smaków i aromatów, począwszy od rodzajów ziaren kawowca, poprzez techniki wypalania, do rodzajów kawy. Na koniec macie szansę skosztować jednego rodzaju kawy, przygotowanego na 3 różne sposoby lub też trzech różnych rodzajów tego napoju, przygotowanych w ten sam sposób. Jeżeli jeszcze nie macie ulubionego rodzaju kawy - być może dzięki pasjonującej wycieczce, połączonej z degustacją, odkryjecie swój ulubiony smak.


Prezent obejmuje:

  • Wycieczkę po palarni kawy dla dwóch osób,
  • Zapoznanie uczestników z procesem wypalania ziaren kawy,
  • Degustację świeżej kawy.

Zastanawiasz się, jaki prezent dla Pary będzie odpowiedni? Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga to na pewno będzie ciekawy prezent. Miłośnicy kawy niewątpliwie się ucieszą! Czy palarnia kawy w Krakowie to odpowiednie miejsce na prezent? Oczywiście! Degustacja Kawy to gift, dzięki któremu osoba obdarowana pozna wspaniałe smaki przygotowane przez niezwykłych pasjonatów. Tak oryginalny podarunek sprawdzi się na Urodziny czy Imieniny, ale to może być też ciekawy pomysł na Walentynki czy Rocznicę. Niezależnie od tego, czy to prezent dla Rodziców, Przyjaciół, czy zaprzyjaźnionego Małżeństwa - z pewnością wprawi w zachwyt kazdego fana kawy


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu możliwa jest degustacja jednego rodzaju kawy, przygotowanej na trzy sposoby, bądź degustacja trzech rodzajów kawy przygotowanych jednym sposobem. Realizacja prezentu możliwa od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (21)

Róża Drach-Rudowska

Bardzo podobała się nam wizyta w palarni kawy - fajne zobaczyć takie miejsce 'od kuchni' i dowiedzieć się jak wypalana jest kawa i skąd biorą się takie czy inne smaki czy nuty smakowe. Potem degustacja pokazała nam jak duże znaczenie ma nie tylko rodzaj kawy ale i sposób jej parzenia i woda, której do tego używamy. Fajnie jest spotkać ludzi z pasją, którzy potrafią laikom uchylić rąbka tajemnicy w bardzo przystępny sposób. Polecam!

Paweł Kępa

Mile spędzony czas z poznawaniem tajników kawy.

Mateusz

Zwiedzanie palarni Kelleran to gratka dla miłośników kawy. Każdy, zarówno ktoś kto przygodę z piciem kawy dopiero rozpoczyna jak i ktoś kto jest jej koneserem uzyska odpowiedź na nurtujące pytania. Uczestniczenie w procesie wypalania jak i smakowania kawy odbywa się w bardzo miłej i kameralnej atmosferze, uroku dodaje również fakt, gdzie zlokalizowana jest sama palarnia - we wnętrzu starego fortu. Osoby prowadzące to prawdziwi miłośnicy kawy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Na uwagę zasługuje również to, że nie czuć tam atmosfery pośpiechu. Gorąco polecam.

Ewa Borsuk

Bardzo podobało mi się miejsce, pomysł a przede wszystkim przyjazna atmosfera i ciekawy pokaz palenia i zaparzania kawy. Bardzo sympatyczni młodzi ludzie ciekawie i z dużą wiedzą opowiadali o właściwościach, rodzajach i smakach kawy. Godne polecenia!

Joanna Kasprzyk

Spędziłam miłe popołudnie delektując się kilkoma rodzajami kawy i słuchając opowieści o sposobach jej parzenia i procesie wypalania. Bardzo mili młodzi ludzie chętnie dzielą się swoją wiedzą i pasją. Przy okazji można zrobić zakupy korzystając z rad jaki rodzaj kawy będzie najlepszy do sposobu jej parzenia. Kawa to nie tylko napój to sposób na życie. Polecam.

1 2 3 4 5
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.