Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków

Tylko u nas
4.7 5 Opinie

Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,00 zł

129,00 zł

O prezencie

Kawa to nie tylko naturalny napój, pobudzający umysł i ciało, lecz także sposób na odprężenie i oderwanie się od zmagań dnia codziennego. Jeżeli również należysz do grona miłośników małej czarnej, Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga na pewno będzie dla Ciebie ciekawym przeżyciem. Zabierz kogoś bliskiego ze sobą i wspólnie poznajcie tajniki kawowego świata, pełnego smaków i aromatów, począwszy od rodzajów ziaren kawowca, poprzez techniki wypalania, do rodzajów kawy. Na koniec macie szansę skosztować jednego rodzaju kawy, przygotowanego na 3 różne sposoby lub też trzech różnych rodzajów tego napoju, przygotowanych w ten sam sposób. Jeżeli jeszcze nie macie ulubionego rodzaju kawy - być może dzięki pasjonującej wycieczce, połączonej z degustacją, odkryjecie swój ulubiony smak.

Prezent obejmuje:

  • Wycieczkę po palarni kawy dla dwóch osób,
  • Zapoznanie uczestników z procesem wypalania ziaren kawy,
  • Degustację świeżej kawy.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc. Osoby dodatkowe nie są uwzględnione na Voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Jaką kawę będę degustować?
Degustacja możliwa w dwóch wariantach: jeden rodzaj kawy, przygotowanej na trzy sposoby, bądź trzy rodzaje kawy przygotowane jednym sposobem.

Zastanawiasz się, jaki prezent dla Pary będzie odpowiedni? Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga to na pewno będzie ciekawy prezent. Miłośnicy kawy niewątpliwie się ucieszą! Czy palarnia kawy w Krakowie to odpowiednie miejsce na prezent? Oczywiście! Degustacja Kawy to gift, dzięki któremu osoba obdarowana pozna wspaniałe smaki przygotowane przez niezwykłych pasjonatów. Tak oryginalny podarunek sprawdzi się na Urodziny czy Imieniny, ale to może być też ciekawy pomysł na Walentynki czy Rocznicę. Niezależnie od tego, czy to prezent dla Rodziców, Przyjaciół, czy zaprzyjaźnionego Małżeństwa - z pewnością wprawi w zachwyt każdego fana kawy


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu możliwa jest degustacja jednego rodzaju kawy, przygotowanej na trzy sposoby, bądź degustacja trzech rodzajów kawy przygotowanych jednym sposobem. Realizacja prezentu możliwa od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Palarnia Kawy Kelleran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.7 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Anna i Wojciech

Ciekawa prezentacja w wyjątkowo sympatycznej atmosferze. Niezwykłe miejsce, prowadzący to znawcy i pasjonaci tematu. Polecamy!

Dawid K.

Super prowadzący, kameralna atmosfera, indywidualne podejście!

Anna B.

Wizyta w palarni kawy Kelleran dostarczyła naprawdę ciekawych wrażeń. Od samej lokalizacji w fortecznych zabudowaniach, przez ciekawą opowieść i prezentację procesu palenia kawy, po degustację i możliwość spotkania z prawdziwymi profesjonalistami, a zarazem pasjonatami. Dla mnie było to bardzo odkrywcze doświadczenie.

Marzena Salawa

Polecam:) Miło i sympatycznie, można się trochę dowiedzieć o wypalaniu kawy i parzeniu. Sympatyczna obsługa, zwłaszcza Pan prezentujący parzenie kawy:)

Marta Sowa

Rodzice byli bardzo zadowoleni z całego procesu zwiedzania, opowiadania i prezentacji parzenia kawy. Są pod wrażeniem wiedzy i profesjonalnej obsługi. Dziękuję bardzo!

Wyświetlono 5 z 27

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.