Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków

Tylko u nas
5.0 15 Opinie

Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

185,00 zł

185,00 zł

O prezencie

Kawa to nie tylko naturalny napój, pobudzający umysł i ciało, lecz także sposób na odprężenie i oderwanie się od zmagań dnia codziennego. Jeżeli również należysz do grona miłośników małej czarnej, Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga na pewno będzie dla Ciebie ciekawym przeżyciem. Zabierz kogoś bliskiego ze sobą i wspólnie poznajcie tajniki kawowego świata, pełnego smaków i aromatów, począwszy od rodzajów ziaren kawowca, poprzez techniki wypalania, do rodzajów kawy. Na koniec macie szansę spróbowania trzech różnych rodzajów tego napoju, przygotowanych w ten sam sposób. Jeżeli jeszcze nie macie ulubionego rodzaju kawy - być może dzięki pasjonującej wycieczce, połączonej z degustacją, odkryjecie swój ulubiony smak.


Prezent obejmuje:

  • Wycieczkę po palarni kawy dla dwóch osób,
  • Zapoznanie uczestników z procesem wypalania ziaren kawy,
  • Degustację świeżej kawy.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Oczywiście, wcześniej należy jedynie zarezerwować odpowiednią liczbę miejsc. Osoby dodatkowe nie są uwzględnione na Voucherze więc muszą złożyć oddzielne zamówienie.

Jaką kawę będę degustować?
Degustacja obejmuje trzy rodzaje kawy przygotowane jednym sposobem.

Zastanawiasz się, jaki prezent dla Pary będzie odpowiedni? Zwiedzanie Palarni Kawy z Degustacją dla Dwojga to na pewno będzie ciekawy prezent. Miłośnicy kawy niewątpliwie się ucieszą! Czy palarnia kawy w Krakowie to odpowiednie miejsce na prezent? Oczywiście! Degustacja Kawy to gift, dzięki któremu osoba obdarowana pozna wspaniałe smaki przygotowane przez niezwykłych pasjonatów. Tak oryginalny podarunek sprawdzi się na Urodziny czy Imieniny, ale to może być też ciekawy pomysł na Walentynki czy Rocznicę. Niezależnie od tego, czy to prezent dla Rodziców, Przyjaciół, czy zaprzyjaźnionego Małżeństwa - z pewnością wprawi w zachwyt każdego fana kawy


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W ramach prezentu możliwa jest degustacja trzech rodzajów kawy przygotowanych jednym sposobem zaparzania. Realizacja prezentu możliwa od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 14:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Palarnia Kawy Kelleran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 15 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Monika B.

Prezentacja była bardzo profesjonalna, miła i ciepła atmosfera.Degustacja i opowieść o kawie to ciekawe przeżycie.Serdecznie polecam.

Joanna B.

Bardzo dużo się dowiedzieliśmy, świetna atmosfera, bardzo profesjonalna organizacja.

Marzena S.

Miło spędzony czas. Z ciekawością wysłuchaliśmy, pięknie przekazanych informacji na temat wypalania kawy. Degustacja, z przekazaniem sposobu parzenia, trzech rodzajów kaw była czystą przyjemnością. Polecam!

Beata

Serdecznie polecam, nieocenione doznania smakowe. Dodatkowo garść informacji o kawie i sposobach jej wypalania. Dla miłośników kawy prezent idealny. Jestem mega zadowolna.

Daniel K.

Super miejsce. Prowadzący z ogromną wiedzą o kawie potrafiący zainteresować zwiedzającego :)

Wyświetlono 5 z 49

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.