(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Survival Zielony - Weekendowa Szkoła Przetrwania

5.0 57 Opinii

Survival Zielony - Weekendowa Szkoła Przetrwania


Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice), Kościerzyna (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

419,99 zł

419,99 zł

O prezencie

Lubisz aktywność i kontakt z naturą? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na wypadek różnych sytuacji? Przygotuj się na Survival Zielony! Czeka Cię prawdziwa szkoła przetrwania, od założenia obozu, poprzez rozpalanie ognia, filtrację bardzo ważnej wody i na nawigacji kończąc. Najpierw zbadasz teren, później rozbijesz obozowisko i skupisz się na najbardziej potrzebnych działaniach survivalowych. Bądź pewny dobrej zabawy i ciekawych doświadczeń!

Co obejmuje prezent?
Rozszerzone szkolenie z zasad survivalu: rodzaje palenisk adekwatnych do warunków atmosferycznych i szybkości spalania opału, skuteczne sposoby rozpalania ognia, nawigowanie i czytanie mapy topograficznej oraz "naturalnych GPSów", sposoby pokonywania trudnego terenu - zależnie od pory roku.

Jakie zdobędę umiejętności?
Nauczysz się jak rozpalić ogień, jak znaleźć lub wykonać skuteczną podpałkę, jak odnaleźć wodę i przygotować ją do spożycia. Zbudujesz improwizowane schronienie oraz dowiesz się jak nawigować i czytać mapy topograficzne. Poznasz jakie są sposoby filtracji wody i po co ją się przeprowadza.

Jak przebiega realizacja?
Sprawnie, uczestnicy przejdą przez szkołę przetrwania w doborowym towarzystwie. Prezent realizowany jest w 8 osobowych grupach.

Czy wiesz, że...
W 1930 r. pewien pilot po katastrofie w Andach brnął przez góry i śniegi przez pięć dni i nocy bez snu. Na duchu podtrzymywały go myśli o żonie.

Nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Chcesz znaleźć prezent na dla chłopaka? Survival – Weekendowa Szkoła Przetrwania to idealny prezent dla każdego faceta! Ten ekstremalny prezent nauczy go trudnej sztuki przetrwania w każdych warunkach. To nie tylko niespodzianka, dobra zabawa i trwałe wspomnienia, lecz przede wszystkim praktyczne warsztaty! Podaruj bliskiemu aktywne przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice), Kościerzyna (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych i wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

1 doba (Od sobotniego poranka do niedzieli po śniadaniu)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Szkolenia survivalowe odbywają się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych. Osoba obdarowana decyduje w jakim sezonie chce zrealizować prezent.

Ważne informacje

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie (dwie pary w tym min. jedną za kostkę), pasek do spodni, plecak / zasobnik, kawałek sznurka 5m gr. =ok.2-4mm, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia (śniadanie, obiad i kolację), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2 opcjonalnie: rękawiczki, własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo, sprzęt taktyczny, broń, gadżety np. do przetestowania itp.)

Minimalny wiek uczestnika 16 lat (z pisemną zgodą opiekunów). Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.

Dostępne terminy należy sprawdzić na stronie wykonawcy. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

ASG Predators

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 57 Opinii

Krzysztof G.

Bardzo fajna przygoda, bushcraft zielony to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na chwilę odciąć się od cywilizacji i spróbować przeżyć w warunkach bez dostępu do prądu i wody. Szkolenie odbyło się w miłej, przyjaznej atmosferze. Nauka pozyskiwania wody, rozpalania ognia, budowy schronienia i orientacji w terenie przy pomocy mapy, kompasu lub metodami improwizowanymi zrozumiał by nawet 36 latek z umysłem 12 latka;) Pan Łukasz, który prowadził szkolenie był bardzo cierpliwy ( ze stoickim spokojem poznał prawie całą historię o Pani z psem opowiadaną godzinami przez mojego brata), wyrozumiały, ale i stanowczy w ważnych kwestiach bezpieczeństwa. Bardzo polecam.

Aneta

Fajny prezent dla mężczyzny, trafiony na 100%, przeżycie niesamowite , świetnie zorganizowane ,Polecam !

Zbigniew Mierzejewski

Wyjazd spełnił moje oczekiwania, nie wycofałbym pieniędzy i nie cofnął czasu, gdybym miał taką okazję. Uważam, że każdy w swoim życiu powinien przeżyć podróż typu "survivalowego" - albo w harcerstwie, albo w wojsku, albo na wyjeździe takim jak ten. Najmilej wspominam wieczorne ognisko, natomiast cieszę się z całego przebiegu wydarzenia, a także ślicznych widoków przyrody, spotkania pierwszego stopnia z sarną oraz fajnej grupy.

Marcin O.

Wszystko w punkt :)

Damian

Wszystko OK :)

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje