Survival Zielony - Weekendowa Szkoła Przetrwania

4.3 4 Opinie

Survival Zielony - Weekendowa Szkoła Przetrwania


Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,99 zł

369,99 zł

O prezencie

Lubisz aktywność i kontakt z naturą? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na wypadek różnych sytuacji? Przygotuj się na Survival Zielony! Czeka Cię prawdziwa szkoła przetrwania, od założenia obozu, poprzez rozpalanie ognia, filtrację bardzo ważnej wody i na nawigacji kończąc. Najpierw zbadasz teren, później rozbijesz obozowisko i skupisz się na najbardziej potrzebnych działaniach survivalowych. Bądź pewny dobrej zabawy i ciekawych doświadczeń!

Co obejmuje prezent?
Rozszerzone szkolenie z zasad survivalu: rodzaje palenisk adekwatnych do warunków atmosferycznych i szybkości spalania opału, skuteczne sposoby rozpalania ognia, nawigowanie i czytanie mapy topograficznej oraz "naturalnych GPSów", sposoby pokonywania trudnego terenu - zależnie od pory roku.

Jakie zdobędę umiejętności?
Nauczysz się jak rozpalić ogień, jak znaleźć lub wykonać skuteczną podpałkę, jak odnaleźć wodę i przygotować ją do spożycia. Zbudujesz improwizowane schronienie oraz dowiesz się jak nawigować i czytać mapy topograficzne. Poznasz jakie są sposoby filtracji wody i po co ją się przeprowadza.

Jak przebiega realizacja?
Sprawnie, uczestnicy przejdą przez szkołę przetrwania w doborowym towarzystwie. Prezent realizowany jest w 8 osobowych grupach.

Czy wiesz, że...
W 1930 r. pewien pilot po katastrofie w Andach brnął przez góry i śniegi przez pięć dni i nocy bez snu. Na duchu podtrzymywały go myśli o żonie.

Nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Chcesz znaleźć prezent na dla chłopaka? Survival – Weekendowa Szkoła Przetrwania to idealny prezent dla każdego faceta! Ten ekstremalny prezent nauczy go trudnej sztuki przetrwania w każdych warunkach. To nie tylko niespodzianka, dobra zabawa i trwałe wspomnienia, lecz przede wszystkim praktyczne warsztaty! Podaruj bliskiemu aktywne przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych i wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

1 doba (Od sobotniego poranka do niedzieli po śniadaniu)

Pogoda

Szkolenia survivalowe odbywają się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych. Osoba obdarowana decyduje w jakim sezonie chce zrealizować prezent.

Ważne informacje

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: śpiwór, karimatę, odzież oraz obuwie (dwie pary w tym min. jedną za kostkę), pasek do spodni, plecak / zasobnik, kawałek sznurka 5m gr. =ok.2-4mm, nóż, prowiant oraz wodę na czas trwania szkolenia (śniadanie, obiad i kolację), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 2 opcjonalnie: rękawiczki, własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo, sprzęt taktyczny, broń, gadżety np. do przetestowania itp.)

Minimalny wiek uczestnika 16 lat (z pisemną zgodą opiekunów). Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.

Dostępne terminy należy sprawdzić na stronie wykonawcy. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

ASG Predators

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.3 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zbigniew Mierzejewski

Wyjazd spełnił moje oczekiwania, nie wycofałbym pieniędzy i nie cofnął czasu, gdybym miał taką okazję. Uważam, że każdy w swoim życiu powinien przeżyć podróż typu "survivalowego" - albo w harcerstwie, albo w wojsku, albo na wyjeździe takim jak ten. Najmilej wspominam wieczorne ognisko, natomiast cieszę się z całego przebiegu wydarzenia, a także ślicznych widoków przyrody, spotkania pierwszego stopnia z sarną oraz fajnej grupy.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.