JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Ekskluzywne SPA dla Twojego Samochodu | Warszawa

Ekskluzywne SPA dla Twojego Samochodu | Warszawa


Warszawa
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Praktycznie każdy facet wraz z biegiem lat resoraki z dzieciństwa zastępuje prawdziwym autem. W takim momencie samochód to prawdziwe oczko w głowie każdego mężczyzny. Jeżeli w Twoim przypadku jest tak samo, to prezent ten jest idealny dla Ciebie i Twojej maszyny! Dzięki ekskluzywnemu carSPA Twoja bryka będzie wyglądała jak nigdy dotąd wcześniej. Profesjonaliści zadbają o to, żeby wyeksponować wszystkie jej walory. Kompleksowe carSPA to nie tylko podniesienie  estetyki auta, ale także zwiększenie jego żywotności, dzięki takim zabiegom jak mycie silnika, podwozia, czy pranie tapicerki. Przygotuj się na to, że nie poznasz własnego auta!

Co obejmuje prezent?
Ekskluzywne mycie i czyszczenie auta (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), woskowanie karoserii, mycie silnika, mycie podwozia.

Ile trwa usługa?
Czyszczenie samochodu zajmuje 1 cały dzień.

Jakie samochody obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i terenowe oraz typu VAN.

Ekskluzywne SPA dla Twojego Samochodu sprawdzi się jako:
prezent na 30 urodziny, prezent dla męża, prezent na Dzień Ojca

Chcesz znaleźć ciekawy prezent dla mężczyzny?  Pomysł na oryginalny upominek spędza Ci sen z oczu? Z chęcią Ci pomożemy! Ekskluzywne SPA dla Twojego Samochodu to idealny wybór dla fana motoryzacji. Każdy facet doceni fakt, że dbasz o jego zainteresowania. Wykaż się pomysłowością i podaruj mu voucher na przeżycie - upominek zapewniający użyteczność i dużo radości. Potrzebny Ci jest inny prezent motoryzacyjny? Sprawdź nasz katalog marzeń i wybierz super prezent z naszej oferty!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje mycie kompleksowe (mycie karoserii, mycie felg, odkurzanie, mycie plastików, dywaników i szyb, wytarcie progów i uszczelek, osuszanie, wydmuchanie wody z lusterek i tablic rejestracyjnych itp., zaczernianie opon, zapach), pranie tapicerki, hydrofobizację szyb (niewidzialna wycieraczka), woskowanie karoserii, mycie silnika, mycie podwozia. Prezent obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i terenowe/typu VAN.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.