Wstęp do Świata Książek - 6 miesięcy

5.0 5 Opinie

Wstęp do Świata Książek - 6 miesięcy


Dostęp na terenie całej Polski
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,00 zł

269,00 zł

O prezencie

Literatura jest Twoją pasją? Nie możesz rozstać się z książkami, którym poświęcasz dużo czasu w każdym możliwym miejscu? W takim razie mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki platformie Legimi nie musisz martwić się tym, że książki nie zmieszczą Ci się do torby lub plecaka. Ulubione powieści znajdziesz na smartfonie, komputerze, tablecie i czytniku! Czytaj zatem wygodnie to, czego pragniesz i gdziekolwiek jesteś, by czerpać radość ze słowa pisanego i rozwijać swoją miłość do książek!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Otrzymasz 6-miesięczny dostęp do ogromnej bazy powieści zapisanych w formacie e-booków i audiobooków, które możesz pobrać na cztery urządzenia bez limitu.

Na jakie urządzenia możesz pobrać e-booka lub audiobooka?
Powieści możesz zapisywać na smartfonie, tablecie, komputerze i czytniku.

Ile książek liczy platforma Legimi?
Obecnie zasób platformy Legimi liczy aż 60000 e-booków i audiobooków z różnych kategorii! Oznacza to, że na platformie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jak mogę zrealizować swój prezent i uzyskać dostęp do platformy Legimi?
W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia.


Wstęp do Świata Książek Plus to fantastyczny upominek dla każdego miłośnika literatury, niezależnie od wieku i płci! Ten podarunek doceni każdy, kto uwielbia czytać! Podaruj go swoim bliskim na urodziny i święta! Pozwól najbliższym odkrywać nowe horyzonty, pobudzać wyobraźnię i czerpać radość z czytania!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Informacje dla oglądających

6 miesięcy.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje sześciomiesięczny dostęp do 60000 ebooków i audiobooków bez limitu na czterech urządzeniach bez konieczności zawarcia 12 miesięcznej umowy. W celu realizacji Vouchera należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie https://www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Legimi

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Andrzej W.

Swietny pomysl!

Karolina

Ciekawy pomysł na prezent!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.