(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalna Noc na Skale dla Dwojga | Jura Krakowsko - Częstochowska

5.0 7 Opinii

Ekstremalna Noc na Skale dla Dwojga | Jura Krakowsko - Częstochowska


Dolina Będkowska (Jura Krakowsko - Częstochowska)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1599,99 zł

1599,99 zł

O prezencie

Razem jesteście w stanie zrobić wszystko? Nie boicie się wyzwań, a wrodzona smykałka do adrenaliny pozwala Wam sięgać gwiazd? Przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego! Nocleg w Portaledge'u dla Dwojga, czyli w specjalnym namiocie zawieszonym na skale, zabierze Was do świata wspinaczki i pozwoli zaznać emocji, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla profesjonalnych sportowców. Dajcie się ponieść emocjom, sprawdźcie swoje charaktery i przeżyjcie przygodę, której długo nie zapomnicie!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Spędzicie noc, biwakując w specjalnym namiocie używanym na wyprawach w najwyższe góry oraz najtrudniejsze ściany, spełniającym najwyższe kryteria jakości oraz bezpieczeństwa zapewnione przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Przeżycie oczywiście poprzedzone będzie różnego rodzaju szkoleniami, a podczas biwaku zyskacie umiejętności dotyczące między innymi używania specjalistycznego sprzętu czy zjazdów na linie.

Gdzie odbywa się przeżycie?
Biwak odbywa się w skałach na terenie Doliny Będkowskiej na przepięknej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Czy po realizacji przeżycia otrzymacie jakąś pamiątkę?
Oczywiście, jeszcze przez długie lata wspominać będziecie mogli swoją niezwykłą przygodę dzięki otrzymanym zdjęciom pamiątkowym!

Nocleg w Portaledge'u dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent ślubny, prezent na święta, prezent dla dwojga

Niełatwo jest podarować niezapomniany prezent dla pary, która z niejednego pieca już chleb jadła! Jeśli chciałbyś podarować swoim bliskim przeżycie, którego nie zapomną przez wiele lat, to Nocleg w Portaledge'u dla Dwojga sprawdzi się idealnie! To fantastyczny pomysł na prezent na rocznicę czy prezent urodzinowy — spędźcie ten czas razem w niepowtarzalny sposób! To wyjątkowy prezent dla każdego amatora nowych wrażeń!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dolina Będkowska (Jura Krakowsko - Częstochowska)

Obowiązujący strój

Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

1 noc.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora wspinaczki, pełny, specjalistyczny sprzęt wspinaczkowy, przeszkolenie z zakresu używania sprzętu, naukę zjazdów po linie, pamiątkowe zdjęcia, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Min. wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana zgoda lub obecność opiekuna prawnego. Możliwość realizacji przez cały rok.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tricamp

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Malgorzata K.

Cudowne przezycie❤️Polecam Kazdemu i pozdrawiamy instruktora Marka

Klaudia C.

Świetne miejsce i instruktorzy. Wszystko było jasno wyjaśnione, łatwy kontakt, luźna atmosfera.

Sylwia Ł.

Wspaniałe przeżycie! Polecam wszystkim parom i przyjaciołom. Spędziliśmy niesamowite chwile, odkryliśmy wspólnie kolejną rzecz, która sprawia nam frajdę. Instruktorzy mega mili i profesjonalni. Dyspozycyjni i pomocni w każdej sytuacji. Namioty dostosowane do tego, aby móc spędzić w nich całą noc. Strach nie był odczuwalny przez super atmosferę i piękne widoki. Na pewno powtórzymy to jeszcze raz :D

Małgorzata S.

Było perfekcyjnie. Instruktor fajnie wprowadził nas w przygodę. Adrenalina na wysokim poziomie, na górze piękne, romantyczne widoki.polecamy wszystkim

Irena S.

Niesamowite przeżycie. Świetna atmosfera, piękne miejsce, pełen profesjonalizm, nic dodać, nic ująć. Polecam z całego serca!

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje