(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie dla Dwojga

5.0 2 Opinii

Ekskluzywna Wycieczka Segwayem po Warszawie dla Dwojga


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

694,00 zł

694,00 zł

O prezencie

Pojazdy dwukołowe długo ewoluowały. Wszystko zaczęło się od bicykli, ale na eksplozję pomysłów wcale nie trzeba było długo czekać. Rowery, hulajnogi i motory w końcu doprowadziły do powstania segwaya. To niesamowita maszyna napędzana dzięki energii elektrycznej. Niebanalny jest też sposób jego prowadzenia. Zamontowana na pokładzie elektronika mierzy wychylenia żyroskopu, dzięki czemu segway reaguje na balans ciała. Wystarczy krótkie wprowadzenie teoretyczne i minimum praktyki, aby zacząć komfortowo podróżować. Przekonajcie się o tym sami. Doświadczony instruktor wprowadzi Was w tajniki jazdy, a następnie wyruszycie na ekskluzywne zwiedzanie Warszawy. Zobaczcie stolicę z nieznanej dotąd perspektywy i sprawdźcie jak fajne jest zwiedzanie na segway'u! Na koniec czeka Was koktajl w restauracji Karmnik na Starówce. Jesteście gotowi na niecodzienną wycieczkę?

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie z obsługi segwaya,
  • Wycieczkę po Warszawie z przewodnikiem,
  • Koktajl w restauracji Karmnik na Starówce.

Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla dwojga? Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla pary? Polecamy Ekskluzywną Wycieczkę Segwayem po Warszawie! To niecodzienny prezent dla dziadków, rodziców czy też znajomej z pracy. Ten niebanalny sposób spędzania czasu zaskoczy każdą osobę obdarowaną. To połączenie świetnej zabawy i zwiedzania stolicy tworzą genialny prezent na każdą okazję! Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent bliskiej osobie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Do wyboru jedna z dwóch tras. Zwiedzanie odbywa się w grupach max. 7 osobowych. Wycieczki prowadzone w języku polskim i angielskim. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do realizacji. W razie deszczu uczestnicy otrzymają płaszcze przeciwdeszczowe. Możliwość pozostawienia bagażu podręcznego na punkcie startowym.  Start wycieczki o godz. 14:00. Minimalny wiek uczestnika 12 lat. Przedział wagowy uczestnika: 30-120 kg. Z wycieczki nie mogą skorzystać osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających oraz kobiety w ciąży. Od osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Segway City Tours

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.