(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Życzenia od Borysa Szyca | Cała Polska

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia od Borysa Szyca | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,00 zł

79,00 zł

O prezencie

Obdaruj bliską osobę najbardziej oryginalnymi życzeniami w filmowym stylu! Spersonalizowany film z życzeniami to niebanalny prezent, który pozwoli poczuć się solenizantowi niczym gwiazda na scenie. Ponadto zapewni dużo śmiechu, dzięki czemu każdy gość zapamięta przyjęcie na długo. Przed Państwem nowa, wyjątkowa produkcja. W rolach głównych wystąpią Borys Szyc oraz debiutujący solenizant! Taka okazja zdarza się tylko raz w… roku!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Borysa Szyca?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia od Borysa Szyca to świetny prezent dla fana polskiego kina. Niezwykła niespodzianka urodzinowa, w której znany aktor składa spersonalizowane życzenia. Zaskocz solenizanta i wybierz niezwykłą niespodziankę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.