(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska

0.0 1 Opinii

Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

132,99 zł

132,99 zł

O prezencie

Rozglądasz się za ciekawym prezentem dla dziecka? A może potrzebujesz kreatywnego prezentu na Dzień Dziecka? Wybierając Zestaw Eksperymentów dla Dziecka zapewniasz mu nie tylko świetną zabawę, ale także dajesz możliwość poznania świata i nauki wielu ciekawych rzeczy w formie rozrywki. Zestawy są dostarczane do domu, na terenie Polski, a ich różnorodność powoduje, że łatwo dopasować je do zainteresowań konkretnego dziecka. Nauka przez zabawę powoduje wiele radości i wzbudza fascynację do świata. Uwaga! Z prezentu dla dziecka może korzystać cała rodzina! Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Zestaw Eksperymentów dla Dziecka z wysyłką na terenie całej Polski.

Jaki zestaw można wybrać?
Do wyboru jest pięć, następujących zestawów:

- Magneto (zalecany wiek dziecka 8-12 lat): W tym zestawie dzieci ożywią magnetyczne stworzenia, nakarmią potwora oraz zmienią kierunki świata za pomocą prądu! Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) dzieci odkrywają siłę, która drzemie w największym magnesie na ziemi. W zestawie znajdują się 3 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Elektro (zalecany wiek dziecka minimum 8 lat): Ten zestaw włączy dziecięcą ciekawość. Dzieci poznają całą prawdę o najbardziej "szalonej" cząstce energii: stworzą prąd...z cytryny, sprawdzą, co się dzieje w wodzie podczas elektrolizy i skonstruują własny pociąg elektromagnetyczny. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) dzieci zobaczą cały przebieg procesu elektrolizy. W zestawie znajdują się 3 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Królestwo Kolorów (zalecany wiek dziecka minimum 8 lat): Ten zestaw pozwoli dzieciom: zaobserwować, jak "podróżują kolory", skonstruować prawdziwy kalejdoskop, stworzyć własny, chemiczny ogród oraz zobaczyć projekcję holograficzną. Dodatkowo dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) dzieci rozszczepią światło, zmieniając je w prawdziwą tęczę. W zestawie znajdują się 4 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Superwzrok (zalecany wiek dziecka minimum 8 lat): Dzięki temu zestawowi dzieci zaobserwują najmniejszych mieszkańców naszej skóry, skonstruują lunetę do obserwacji dalekich planet i gwiazd oraz dowiedzą się, czym są iluzje optyczne i poznają tajniki tworzenia prostych animacji. Dodatkowo technologia rozszerzonej rzeczywistości (AR) pozwoli im zajrzeć w głąb oka i poznać jego budowę. W trakcie eksperymentowania omawiane będą: wirusy, grzyby i bakterie. Dzieci dowiedzą się: jakie bakterie znajdują się na dłoniach i jak obserwować je gołym okiem, jakie są rodzaje bakterii, jak ważna dla naszego zdrowia jest prawidłowa higiena oraz czym właściwie jest mikrobiom, dlaczego nas chroni i jak o niego dbać. W zestawie znajdują się 3 doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Elektrostatyka (zalecany wiek dziecka minimum 8 lat): Ten zestaw pozwoli odkryć najmłodszym świat ładunków elektrycznych, elektryzowania się ciał i wyładowań atmosferycznych. Na dzieci czeka dużo obserwacji elektrostatycznych. Najmłodsi samodzielnie wykonają urządzenie, które pozwoli wykrywać ładunki elektryczne, czyli elektroskop. Przekonają się także, jak elektryzujący jest świat dookoła oraz jakie ładunki elektryczne "czają się" w różnych, domowych przedmiotach. Dzieci zbudują także elektrostatyczne boisko i rozegrają elektryzujący mecz. Stworzą również własną klatkę Faradaya i dowiedzą się, na czym polega zjawisko ekranowania pola elektrostatycznego. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) dzieci sprawdzą, co należy zrobić, aby versorium przestało reagować na pole elektryczne.

Czy wysyłka jest wliczona w cenę?
Tak, cena obejmuje wysyłkę.

Ile czasu trwają eksperymenty?
Każdy z zestawów gwarantuje minimum 120 minut zabawy.

Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent na święta dla dziecka, prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka

Potrzebujesz ciekawego prezentu dla dorastającego dziecka? Chcesz znaleźć coś praktycznego, co wzbudzi jego fascynację otaczającym światem? Zestaw Eksperymentów dla Dziecka to oryginalny prezent dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Wysyłka jest wliczona w cenę i obejmuje całą Polskę, dlatego jest to wygodna forma podarunku. Nawet w sytuacji, gdy nie możesz dotrzeć na urodzinową imprezę do dziecka, to wymarzony prezent dotrze do solenizanta. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i podaruj niezwykłe emocje, wybierając ten prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia jeden z 5 dostępnych warsztatów: Magneto (8-12 lat), Elekto (od 8 lat), Królestwo Kolorów (od 8 lat), Superwzrok (od 8 lat). Każdy z zestawów gwarantuje minimum 120 minut zabawy. Elektrostatyka (od 8 lat). Wysyłka w cenie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Smartbee Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 1 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.