(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rejs Turystyczny na Foki | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Rejs Turystyczny na Foki | Trójmiasto


Gdańsk
5-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1998,99 zł

1998,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie podziwiać zwierzęta w ich naturalnym środowisku? Morskie stworzenia budzą Waszą fascynację? W takim razie zapraszamy na niepowtarzalny Rejs na Foki dla Przyjaciół! Wybierzcie się dużą i wygodną łodzią w pobliże rezerwatu “Mewia Łacha” i podziwiajcie foki w ich naturalnym środowisku. Zobaczcie jak żyją te fascynujące zwierzęta, wykonujcie piękne zdjęcia, ciesząc się przy okazji niezwykłą przygodą - długim rejsem po Zatoce Gdańskiej! To będzie wspaniała przygoda dla Ciebie i Twoich przyjaciół bądź rodziny! Spotkajcie się z fokami w ich naturalnym środowisku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs w pobliże rezerwatu “Mewia Łacha”, dla maksymalnie siedmiu osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa około 5 godziny.

Z jakiej odległości zobaczymy foki?
Rezerwat “Mewia Łacha” to miejsce, w którym mieszkają foki, jednak organizator nie jest w stanie zagwarantować, czy i z jakiej odległości zobaczycie foki.

W jakich miesiącach odbywa się rejs?
Rejs po Zatoce Gdańskiej odbywa się od początku czerwca do końca września.

Na pokładzie jakiej łodzi odbędzie się przeżycie?
Rejs do rezerwatu odbędzie się na pokładzie Atlantic Adventure 660 cm.

Czy wiesz, że…
Foki potrafią zjeść 9 kilogramów jedzenia dziennie. Ich głównym pokarmem są oczywiście ryby, choć dietę urozmaicają sobie skorupiakami, małżami i głowonogami. Co ciekawe, ich głód jest zależny od pory roku!

Rejs na Foki dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent na wieczór panieński, prezent na wieczór kawalerski

Szukasz niesamowitego przeżycia, które jest unikalną przygodą? Chciałbyś uczestniczyć w nim z przyjaciółmi bądź obdarować znajomych? Rejs na Foki dla Przyjaciół to gwarancja dobrej zabawy, mnóstwa uśmiechu i niezapomnianej przygody! Voucher na rejs do rezerwatu to znakomity podarunek, który zachwyca i kobiety, i mężczyzn. I dzieci, i dorosłych. Pomysł na wspaniały prezent nad morzem! Spełnij marzenia i podziwiaj zwyczaje niezwykłych zwierząt, żyjących na wolności!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

ok. 5 godzin

Uczestnicy

5-7 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany od czerwca do końca wcześnia.

Ważne informacje

Organizator zapewnia rejs w okolice rezerwatu “ Mewia Łacha” gdzie istnieje duża szansa zobaczyć foki w ich naturalnym środowisku jednak wykonawca nie daje gwarancji, że foki się pojawią. Organizator zapewnia Łódź: Atlantic Adventure 660 cm. Rejs rozpoczyna się na Helu. Rezerwacji należy dokonać z 30 dniowym wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje