(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Programowania dla Dziecka | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Warsztaty Programowania dla Dziecka | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

290,00 zł

290,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na prezent dla dorastającego dziecka? Zastanawiasz się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać podarunek, który nie tylko sprawi ogromną radość, ale będzie również wspierał rozwój dziecka? Zobacz, ile zachwytu wywołają Warsztaty Programowania dla Dziecka! Ciekawa forma nauki sprawia, że dzieci z łatwością “łapią” zagadnienia związane z programowaniem czy algorytmami. W ramach zestawu przez 3 miesiące dziecko otrzyma 3 boxy, które wprowadzą go w świat programowania. Zabawa połączona z nauką to najlepszy sposób przyswajania wiedzy i okazja, by w łatwy sposób nauczyć dziecko programowania!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Warsztaty Programowania dla Dziecka. Prezent może zostać dostarczony na terenie całej Polski.

Co wchodzi w skład prezentu?
W ramach Warsztatów Programowania dla Dziecka otrzymujecie 3 boxy, wprowadzające dziecko w świat programowania. Boxy przychodzą pod wskazany adres co miesiąc.

Jakie boxy otrzymamy?
Tak prezentują się poszczególne zestawy, które otrzymacie do domu:

- 1 zestaw: W pełni analogowe aktywności, dzięki którym dzieci dowiadują się, czym jest i jak działa kod binarny, dokładnie poznają działanie komputera, uczą się zasad i komend programowania obrazkowego, poznają podstawowe zagadnienia dotyczące informatyki (dzięki grze Memory) oraz utrwalają zdobytą wiedzę (dzięki grze planszowej Wyścig Kodów).

- 2 zestaw: Dzieci stworzą własne konto na specjalnej platformie, dowiedzą się, jak działa animacja poklatkowa, zaprojektują oraz zaprogramują własną animację.

- 3 zestaw: Dzieci samodzielnie zakodują grę Labirynt.

W jakim wieku powinno być dziecko?
Zalecany minimalny wiek dziecka to 8 lat.

Czy wysyłka jest darmowa?
Tak, przesyłka jest wliczona w cenę i obejmuje teren całej Polski. Łącznie otrzymacie 3 przesyłki, każda będzie zawierała inny zestaw.

Warsztaty Programowania dla Dziecka | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent na święta dla dziecka, prezent dla dzieci, prezent dla nastolatka

Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla dziecka na komunię? Nie wiesz, co wybrać na prezent dla ośmiolatka? Warsztaty Programowania dla Dziecka, które wysyłane są w specjalnych boxach na terenie całej Polski to interesujące rozwiązanie, które gwarantuje zachwyt dziecka. Voucher na naukę programowania to praktyczny prezent dla dziecka, który pomoże mu w miły sposób poznać świat algorytmów. Nawet, jeżeli nie możesz pojawić się na dziecięcej imprezie, to boxy mogą zostać wysłane na wskazany adres i dotrzeć na czas do dziecka. Zobacz, jak łatwo podarować emocje i spełnić marzenia o niezwykłym prezencie dla nastolatki lub nastolatka!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

3 miesiące.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia pakiet 3 zestawów dedykowanych dla dzieci w wieku 8-12 lat. Code Fun to odpowiedź na rosnące zainteresowanie programowaniem wśród dzieci. To atrakcyjna nauka algorytmów już od najmłodszych lat. W ramach abonamentu przez 3 miesiące będziecie otrzymywać boxy, które pomogą zrozumieć i wprowadzą dzieci w tematykę programowania. SmartBee Club wspólnie z Kids Code Fun opracował mini program podstaw programowania rozłożony w trzech boxach wysyłanych co miesiąc, czyli w modelu subskrypcyjnym. Wysyłka w cenie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Smartbee Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje