(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu | Kraków

5.0 1 Opinii

Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu | Kraków


Kraków
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pragniesz spożytkować energię w ciekawy sposób? Spróbuj nowej zabawy i rzuć siekierą w określony cel! To niezwykły sposób na spędzenia czasu i pozbycie się nadmiaru codziennego stresu. Złap za narzędzie, wyceluj w drewnianą tarczę i oddaj celny rzut zapominając o codzienności! Zabierz ze sobą towarzysza i rozpocznijcie niezwykłą rywalizację w zdobyciu samego środka. Obudźcie w sobie prawdziwego wikinga! Czas na niezapomnianą zabawę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rzucanie Siekierami do Celu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwa przeżycie?
Przeżycie trwa 85 minut.

Kiedy można zrealizować przeżycie?
Z przeżycia można skorzystać od poniedziałku do czwartku i w niedziele.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Przeżycie dostępne jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy na miejscu znajduje się instruktor?
Oczywiście! Nad wszystkim czuwa personel, który wyjaśnia zasady i dba o prawidłowy przebieg zabawy.

Czy wiesz, że…
Rzuty toporami i siekierami to rozrywka popularna w wielu krajach Europy i w Ameryce. W Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie organizowane są coroczne krajowe mistrzostwa w rzucie toporem. Udział w nich biorą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla taty, prezent dla ukochanego

Szukasz prezentu, który zachwyci każdego miłośnika aktywnego wypoczynku? Spraw ukochanej osobie na urodziny Rzucanie Siekierą do Celu. To niezapomniany prezent, dzięki któremu nadmiar energii zostanie rozładowany przy niesamowitej zabawie. Zbliża się Dzień Ojca? Podaruj w ten wyjątkowy dzień chwile relaksu, które uwielbia każdy mężczyzna.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

85 minut

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher zapewnia rozgrywkę w rzucanie siekierami do celu, na specjalnie przygotowanym torze. Z przeżycia skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Przeżycie możliwe jest do zrealizowania od poniedziałku do czwartku i w niedziele.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bad Axe

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Alina A.

Świetna zabawa dla dwojga lub grupy przyjaciół. Nie spodziewałam się, że to może sprawić taką frajdę! :) Na początku - szczegółowy instruktarz i demonstracja różnych sposób na rzucanie siekiery, później trochę praktyki pod obserwacją osoby z zespołu Bad Axe i macie przed sobą co najmniej 1,15 godz na rywalizację, gry, zabawę i wszystko, co za tym idzie. ;) Polecam, to naprawdę coś innego. :)

Justyna

Wspaniała zabawa. Wszystko zrealizowane bardzo profesjonalnie i super podejście do klienta. Polecam każdemu spróbować i obudzić w sobie prawdziwego wojownika.

Jagoda

Bardzo miła atmosfera, młodego personelu, który zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam osobą, które uwielbiają klimat wikińskiej wyprawy.

Mateusz B.

Na rzucanie siekierą wybrałem się z kolegą w sobotę 22 lutego. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego jakże wspaniałego miejsca. Rozrywka dość prosta ale bardzo wciągająca. Panowie Marcin i Patryk bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzą do gości. Polecam serdecznie każdemu. Ja na pewno tam wrócę!

Zobacz inne propozycje