Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu | Kraków

0.0 0 Opinie

Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu | Kraków


Kraków
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pragniesz spożytkować energię w ciekawy sposób? Spróbuj nowej zabawy i rzuć siekierą w określony cel! To niezwykły sposób na spędzenia czasu i pozbycie się nadmiaru codziennego stresu. Złap za narzędzie, wyceluj w drewnianą tarczę i oddaj celny rzut zapominając o codzienności! Zabierz ze sobą towarzysza i rozpocznijcie niezwykłą rywalizację w zdobyciu samego środka. Obudźcie w sobie prawdziwego wikinga! Czas na niezapomnianą zabawę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 1,5 godzinną zabawę w rzucaniu siekierami do celu. W przeżyciu może wziąć udział jedna, bądź dwie osoby.

Czy na miejscu będzie osoba doświadczona?
Oczywiście! Nad wszystkim czuwa personel, który wyjaśnia zasady i dba o prawidłowy przebieg zabawy.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?
Z przeżycia skorzystać mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.

Czy wiesz, że…
Rzuty toporami i siekierami to rozrywka popularna w wielu krajach Europy i w Ameryce. W Szwecji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie organizowane są coroczne krajowe mistrzostwa w rzucie toporem. Udział w nich biorą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Axe Throwing - Rzucanie Siekierami do Celu sprawdzi się jako:
prezent dla kolegi, prezent dla taty, prezent dla ukochanego

Szukasz prezentu, który zachwyci każdego miłośnika aktywnego wypoczynku? Spraw ukochanej osobie na urodziny Rzucanie Siekierą do Celu. To niezapomniany prezent, dzięki któremu nadmiar energii zostanie rozładowany przy niesamowitej zabawie. Zbliża się Dzień Ojca? Podaruj w ten wyjątkowy dzień chwile relaksu, które uwielbia każdy mężczyzna.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 1,5 godzinną zabawę w rzucaniu siekierą do celu. Z przeżycia skorzystać mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Bad Axe

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Justyna

Wspaniała zabawa. Wszystko zrealizowane bardzo profesjonalnie i super podejście do klienta. Polecam każdemu spróbować i obudzić w sobie prawdziwego wojownika.

Jagoda

Bardzo miła atmosfera, młodego personelu, który zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam osobą, które uwielbiają klimat wikińskiej wyprawy.

Mateusz B.

Na rzucanie siekierą wybrałem się z kolegą w sobotę 22 lutego. Byliśmy i nadal jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego jakże wspaniałego miejsca. Rozrywka dość prosta ale bardzo wciągająca. Panowie Marcin i Patryk bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzą do gości. Polecam serdecznie każdemu. Ja na pewno tam wrócę!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.