(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun | Cała Polska

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Na farmie właśnie trwa impreza. Zwierzęta doskonale się bawią. Wydaje się, że jest to impreza urodzinowa, tylko czyja? Tak, dobrze myślisz - zwierzaki świętują urodziny Twojego dziecka! Właśnie w tej chwili Życzenia dla Dziecka składa Baranek Shaun! Przygotuj swojemu dziecku niesamowity prezent, czyli spersonalizowany odcinek popularnej bajki. Ta niezwykła niespodzianka pozwoli na salwy śmiechu i mnóstwo dobrej zabawy - w końcu dziecko zostanie głównym bohaterem urodzinowej zabawy na farmie! Świeczki, tort, radosna atmosfera i baranek Shaun, który składa oryginalne życzenia, dopasowane do Twojego dziecka! Przygotuj się na istny szał radości! Jedyne czego potrzebujesz to zdjęcia, wiek i teksty życzeń - resztę załatwi niezwykła animacja!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Baranka Shauna?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Ile zdjęć zostanie użytych w filmiku?
Aż 4 fotografie Twojego dziecka!

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia dla Dziecka - Baranek Shaun sprawdzą się jako oryginalny upominek na Dzień Dziecka. Przekonaj się, jak wielką radość możesz sprawić dziecku, gdy życzenia złoży mu jego ulubiona postać z kreskówek. Spersonalizowane życzenia zapewnią dużo radości i wywołają ogromny uśmiech na twarzy solenizanta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. W grudniu istnieje możliwość wyboru życzeń świątecznych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje