JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wycieczka Segwayem po Warszawie dla Trzech Osób

Wycieczka Segwayem po Warszawie dla Trzech Osób


Warszawa
3 os.

687 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
687 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Warszawa to jedno z najpiękniejszych miast Polski. Przedwojenne kamienice, kultowe budynki z okresu PRL i przepiękna starówka to jedynie ułamek piękna stolicy. Teraz możecie zwiedzić ją w nietypowy sposób - na pokładzie segwaya! To dwukołowy pojazd, który zrewolucjonizował sposób przemieszczania się po mieście. Ten cichy elektryczny pojazd jest sterowany w niecodzienny sposób. Pokładowa elektronika mierzy wychylenia wbudowanego żyroskopu, dzięki czemu pojazdem można sterować balansując ciałem. To nie tylko proste, lecz także całkiem zabawne! Teraz macie okazję spróbować sami. Doświadczony instruktor pokaże Wam, w jaki sposób obsługiwać maszynę, a następnie wyruszycie na zwiedzanie stolicy! Ukoronowaniem dnia będzie koktajl w restauracji Karmnik na Starówce. Gotowi na wycieczkę?

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie z obsługi segwaya,
  • Wycieczkę po Warszawie z przewodnikiem,
  • Koktajl w restauracji Karmnik na Starówce.

Prezent dla przyjaciół spędza CI sen z powiek? Niepotrzebnie! Nasi prezentowi eksperci pomogą Ci wybrać świetny podarunek na każdą okazję. Potrzebny CI jest ciekawy prezent dla grupy? A może chcesz znaleźć ekstremalny prezent dla brata? Nasz katalog marzeń to same niebanalne prezenty. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się, jakie super prezenty mam w naszej ofercie. Idź z duchem czasu, podaruj przeżycie i obacz jak bardzo zaskoczysz swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Zwiedzanie odbywa się w grupach max. 7 osobowych. Wycieczki prowadzone w języku polskim i angielskim. W razie deszczu uczestnicy otrzymają płaszcze przeciwdeszczowe. Możliwość pozostawienia bagażu podręcznego na punkcie startowym. Zalecany ubiór swobodny oraz obuwie sportowe z płaską podeszwą. Start wycieczki o godz. 17:30. Minimalny wiek uczestnika 12 lat. Przedział wagowy uczestnika: 30-120 kg. Z wycieczki nie mogą skorzystać osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających oraz kobiety w ciąży. Od osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.