Męski Wieczór

0.0 0 Opinie

Męski Wieczór


Cały Świat - miejsca z testosteronem
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

0,00 zł

0,00 zł

O prezencie

Trzymasz w ręku bezcenny skarb i wspaniałą nagrodę - za Twoje trudy, poświęcenie i pracowitość. Voucher na wymarzoną atrakcję - Męski Wieczór. To Twoje "wychodne", które wykorzystasz tak, jak uznasz za stosowne. Spędź swój wolny czas w wymarzony sposób. Granie na konsoli? Wyjście do baru? Wyprawa na ryby? Nie przejmuj się i rób to, na co masz ochotę. Obowiązkiem Twojej partnerki będzie zachowanie spokoju oraz ewentualna podwózka na miejsce wydarzenia. Wykorzystaj Voucher mądrze i... baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher na Męski Wieczór dla Twojego ukochanego.

Ile czasu potrwa wieczór?
Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Jeżeli zabawa będzie udana, istnieje szansa, że przeciągnie się on do wczesnych godzin porannych.

Czy podczas Męskiego Wieczoru będzie alkohol?
Tak, będzie.

 

Wesoły upominek dla niego? Coś, co sprawi, że na jego twarzy pojawi się zachwyt? Voucher na Męski Wieczór to sprawdzone rozwiązanie, które cieszy zarówno mężów, ojców i dziadków! Super prezent z okazji imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Podaruj swojemu ukochanemu wyjątkowy podarunek - niech wie, że go kochasz!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - miejsca z testosteronem

Obowiązujący strój

Obuwie lub boso przez świat.

Czas trwania

Czas nieograniczony. P.S. max do dziesiątego nieodebranego połączenia od partnerki ;)

Uczestnicy

Z przeżycia może skorzystać dowolna liczba osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W ramach Vouchera masz zagwarantowany transport na miejsce realizacji przeżycia. Podczas drogi możesz zażądać zatrzymania się w sklepie - Voucher daje Ci do tego prawo. Istnieje możliwość rozszerzenia prezentu do wersji Premium (cena ustalana indywidualnie między partnerami). Prezent w wersji Premium wymaga od Darczyńcy przygotowania przekąsek i zostawienie “wolnej chaty” obdarowanemu. Obdarowany zobowiązany jest zapłacić za tę usługę butelką wina oraz dokładnie posprzątać dom następnego dnia.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Bezcenne Prezenty

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.