Lot Helikopterem nad Wybrzeżem Portsmouth

1 2 3 4 5 (0)
Hampshire
1 os.

359 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Portsmouth to jedno z najważniejszych miast związanych z żeglugą morską. Teraz masz okazję zobaczyć wszystkie interesujące miejsca w tym mieście z lotu ptaka. Przygoda zacznie się na lotnisku Daedalus w Lee-on-the-Solent, skąd polecisz nad historycznym wybrzeżem Portsmouth, na którym znajduje się aktywna baza morska. Podziwiając wybrzeże z powietrza dostrzeżesz także dwa spektakularne statki brytyjskiej floty: Warrior i Victory. Trasa lotu przebiega niedaleko Spinnaker Tower, będziesz więc mógł pomachać ludziom stojącym na jednym z jej pięter. Po wszystkim powrócisz na lądowisko lecąc nad Gosport. Po zakończeniu lotu będzie możliwość kupienia zdjęć, które będą pamiątką po tym niezapomnianym przeżyciu.

Prezent obejmuje:

  • 10 minut lotu helikopterem,
  • Mozliwość wykupienia zdjęć z realizacji.

Lot Helikopterem nad Wybrzeżem Portsmouth to niezwykły prezent dla każdego kto kocha dobrą zabawę. To okazja dla obdarowanego, by podziwiać wybrzeże Hampshire z innej perspektywy. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent sprawdzi się na dzień chłopaka lub urodziny, Lot Helikopterem nad Wybrzeżem Portsmouth to dobry wybór. Z pewnością wywoła on dużo emocji. Podaruj Lot Helikopterem nad Wybrzeżem Portsmouth, a taki niezapomniany prezent z pewnością sprawi dużo radości obdarowanemu.


Miejsce realizacji

Hampshire

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Wiek minimalny realizującego prezent: 2 lata. Waga maksymalna: 101 kg, wzroz maksymalny 192 cm. Osoba realizująca prezent powinna stawić się na miejscu 30 minut przed realizacją. Daty realizacji:
10 i 11 maja
19 i 20 lipca
23 i 24  sierpnia
11 i 12 października


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności