Kolacja w Pociągu "British Pullman" dla Dwojga

1 2 3 4 5 (0)
Londyn
2 os.

2649 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To przeżycie to świetna okazja odbycia luksusowej podróży do Canterbury. Jadąc pociągiem poczujecie klimat lat 20. i 30. minionego stulecia. W czasie podróży odbędziecie spacer po pociągu i zobaczycie wszystko, co czyni tę maszynę tak niepowtarzalną. Swoją przygodę zaczniecie od zjedzenia brunchu i wypicia koktajlu Bellini przy akompaniamencie stukotu kół pociągu toczącego się przez piękny, wiejski krajobraz. Po przyjechaniu na miejsce będziecie mieć czas na zwiedzenie Canterbury, gdzie będziecie mogli zobaczyć słynną katedrę. W drodze powrotnej zostaniecie poczęstowani kieliszkiem szampana i filiżanką herbaty, a swoją podróż skończycie na dworcu Victoria. Jesteście gotowi na smakowitą podróż legendarnym pociągiem?

Prezent obejmuje:

  • Przejazd pociągiem British Pullman,
  • Kolację,
  • Koktajl Bellini dla dwojga,
  • Lampkę szampana i filiżankę herbaty dla dwojga.

Kolacja w "British Pullman" dla Dwojga to niebanalny prezent na Walentynki. To okazja, żeby zrelaksować się podziwiając piękne, angielskie krajobrazy. Kolacja w "British Pullman" dla Dwojga sprawdzi się także jako nietypowy podarunek na urodziny, imieniny albo Dzień Chłopaka. Taki podarek z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi spokojnie spędzać czas. Ten luksusowy prezent dla pary zapewni dużo pozytywnych emocji obdarowanym.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Umiarkowanie eleganckie ubranie. Nie zakładajcie jeansów ani obuwia sportowego.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osób obdarowanych to 16 lat. Prezent przeznaczony jes dla dwóch osób. Informacje o ograniczeniach dotyczących jedzenia prosimy podawać w momencie rezerwacji. Prezent jest realizowany w konkretnych terminach. Prosimy o przyjazd 20 minut przez odjazdem pociągu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności