(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakim cudem magicy wyciągają monety zza uszu? Te niesamowite sztuczki są dla Ciebie tak intrygujące, że mógłbyś oglądać je na okrągło? A co, jeżeli będziesz miał okazję zjeść wyśmienitą kolację, podczas pokazu iluzji, a co najlepsze – nie na ekranie telewizora, tylko na żywo? Spędź magiczny – i to dosłownie – wieczór, delektując się kolacją fine dining i oglądając ciekawe, zabawne i niesamowite sztuczki w wykonaniu Macieja Piskorza. Jesteś ciekaw, czym może Cię zaskoczyć? Przekonaj się podczas wyjątkowej kolacji!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Niezwykłe chwile - Magiczna Kolacja

Magiczna Kolacja to połączenie niesamowitego świata magii i iluzji z przepyszną kolacją na najwyższym poziomie. To forma eventu, podczas którego spełnią się Twoje marzenia dotyczące bycia częścią niewyobrażalnych sztuczek. Może dziś to właśnie Ty zostaniesz asystentem magika podczas jednej z nich? Magiczna Kolacja to nie tylko pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Macieja Piskorza, ale także udział publiczności do wykonania tych niezwykłych sztuczek. Oprócz tego czeka na Ciebie niezwykła i wyrafinowana kolacja, składająca się z przystawki, dania głównego i napoju. Oprócz tego możesz wybrać opcję dla jednej osoby lub dwojga – także w wersji VIP. Kolacja ta poszerzona jest o deser i kieliszek wina. Przekonaj się, że magia jest całkiem blisko!

Iluzjonistyczne wrażenia podczas Magicznej Kolacji

Magiczna Kolacja to niezapomniane wrażenia smakowe i zmysłowe! Podczas magicznej kolacji doświadczysz wielu ciekawych doświadczeń zmysłowych i iluzjonistycznych. To tutaj dowiesz się, czemu magicy nienawidzą spaghetti, albo jak teleportować ser. Poza tym sama kolacja jest wykwintna i możesz wybrać między opcją standardową (przystawka, danie główne i napój) lub wersją VIP (wzbogaconą o deser i lampkę wina). Do wyboru masz także kolację w obu wersjach dla dwóch osób – możesz dzielić to niesamowite przeżycie z przyjacielem lub inną bliską osobą. Chcesz doświadczyć magii z bliska? A może będziesz miał okazję stać się uczestnikiem sztuczki magicznej, kiedy iluzjonista poprosi Cię o pomoc? Przeżyj niezwykłe chwile w niesamowitym miejscu!

Ciekawostki na temat magii

"The Magic Circle"" naprawdę istnieje! Jest to od 1905 roku zamknięta organizacja w Londynie, która promuje świat magii i iluzji. A czy wiesz, że historia iluzji jest dłuższa, niż się mogłeś spodziewać? Jej początki sięgają już starożytności, przyjmując, że pierwszy pokaz magiczny miał miejsce w 2700 r. p.n.e. w wykonaniu maga Dedi. Jego pokaz zawierał między innymi odcięcie głowy ptakowi i powtórne jej przyszycie, wskrzeszając tym samym zwierze. Czy wiesz, że jednym z najbardziej niebezpiecznych sztuczek, które wykonują tylko najbardziej doświadczeniu magicy. Nazywa się ,,Bullet Catch” i polega na schwytaniu w zęby wystrzelonego pocisku. Jest ona jednak całkowicie bezpieczna – chyba że coś pójdzie nie tak. W ten sposób zginęło już 15 magików.

Daj się zaczarować Magiczną Kolacją

Czy jesteś smakoszem, który wypróbowuje fine dining w najróżniejszych miejscach, porównując umiejętności szefów kuchni i najróżniejsze smaki? Czy chciałbyś zobaczyć z bliska najwspanialsze sztuczki magiczne, a nie tylko z ekranu telewizora? Magiczna Kolacja to miejsce idealne dla Ciebie! Wieczór najwybitniejszych smaków i najlepszych magicznych sztuczek, który możesz przeżyć sam lub z kimś bliskim. Wieczór poprowadzi Maciej Piskorz – doświadczony iluzjonista i komik, który swoimi sztuczkami bawi i zadziwia. Kolacja fine dining składa się z przystawki, dania głównego i napoju lub też w wersji VIP, poszerzona o deser i lampkę wina – również w wersji dla dwóch osób. Przeżyj niezwykłe chwile i daj się zaczarować – nie tylko iluzji, ale kolacji."