Magiczna Kolacja dla Przyjaciół - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Magiczna Kolacja dla Przyjaciół - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,99 zł

379,99 zł

O prezencie

Podróż do świata magii może odbyć się z peronu 9 i ¾ oraz z… wnętrza eleganckiej restauracji. Zapraszamy na wyjątkową Magiczną Kolację dla Przyjaciół, która odbywa się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Gdańsku! Weźcie udział w niezwykłej uczcie, która okraszona zostanie zabawnymi i niesamowitymi pokazami iluzji, wykonywanymi przez profesjonalnego iluzjonistę. Bawcie się dobrze w samym sercu świata magii!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla trzech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie. Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, kolacja jest przeznaczona również dla dzieci i młodzieży.

Magiczna Kolacja dla Przyjaciół | Wiele Lokalizacji to oryginalny prezent dla rodziny, pozwalający wziąć udział w fantastycznej przygodzie, łączącej wykwintną ucztę z pokazem iluzji. Wybierz Voucher na magiczną przygodę i podaruj bliskim emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne i napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.