Magiczna Kolacja dla Znajomych - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Magiczna Kolacja dla Znajomych - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Merlin, Gandalf, Yennefer, Harry… co łączy wszystkie te imiona? Oczywiście - magia. Zawsze chcieliście odkryć tajemnicze tajemnice magiczne świata? Wybierzcie się w niezwykłą kulinarną podróż, prosto na Magiczną Kolację dla Znajomych, która odbywa się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Wejdźcie do świata, w którym to, co realne jest nierealne, a to, co nierealne, dzieje się na Waszych oczach! To będzie magiczna uczta!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i napoju. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, kolacja jest przeznaczona również dla dzieci i młodzieży.

Magiczna Kolacja dla Znajomych | Wiele Lokalizacji to niezwykła podróż do magicznego świata, pozwalająca wziąć udział w połączeniu wyjątkowo smacznej kolacji z pokazem iluzji. Voucher na Magiczną Kolację sprawdzi się jako prezent dla rodziny, zapewniający świetną przygodę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne i napój. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.