(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele lokalizacji

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinii

Magiczna Kolacja - Wieczór z Pokazem Iluzji | Magic Dinner | Wiele lokalizacji


4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,99 zł

179,99 zł

O prezencie

Wróżka Zębuszka, Harry Potter, Wróżka Chrzestna z serii przygód Shreka… Wiele razy w naszym życiu stykamy się z magią. Teraz masz okazję, by przeżyć fantastyczną przygodę i wybrać się na niezapomniany wieczór. Zapraszamy na wyjątkową Magiczną Kolację! W ramach przeżycia weźmiesz udział w wykwintnej kolacji, a dodatkowo zobaczysz niesamowity pokaz iluzji wykonywany przez absolutnie obłędnego magika. Zobaczysz rzeczy, których nigdy nie zapomnisz i jesteśmy pewni, że co najmniej kilka razy powiesz: “To niemożliwe”! Spotkaj się z magią!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w Magicznej Kolacji. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Gdzie odbywa się Magiczna Kolacja?
Na Magiczną Kolację możesz wybrać się w Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Warszawie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez doświadczonego iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na środku sali, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego i soku. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie.

Magiczna Kolacja | Kraków | Warszawa | Gdańsk sprawdzi się jako ciekawy prezent dla cioci na 60 urodziny. Ta kulinarna przygoda jest przeznaczona dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Elegancka restauracja, doskonałe jedzenie i pokazy iluzji… wybierz Voucher na przeżycie i zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

4 miasta (Warszawa, Gdańsk, Kraków, Łódź)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.