Magiczna Kolacja VIP dla Znajomych - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Magiczna Kolacja VIP dla Znajomych - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Zabawa i emocje. Doskonałe jedzenie i wyśmienite trunki. Magia i iluzja… Zapraszamy na Magiczną Kolację VIP w wersji dla 4 osób, która odbywa się w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. 3-daniowa kolacja okraszona jest lampką winą i zimnymi napojami, a profesjonalny iluzjonista prowadzi swój pokaz na głównej scenie oraz przy stolikach. Magiczny wieczór to wyjątkowa okazja, by wyrażać zdumienie i zachwyty - zarówno nad magicznymi sztuczkami, jak i doskonałym jedzeniem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Magicznej Kolacji w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie. Wino podawane jest wyłącznie osobom pełnoletnim.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, kolacja jest przeznaczona również dla dzieci i młodzieży.

Magiczna Kolacja VIP dla Znajomych | Wiele Lokalizacji o gwarancja wspaniałego wieczoru, spędzonego w gronie bliskich osób. Voucher na Magiczną Kolację to świetny prezent świąteczny dla rodziny, pasujący jednak także do każdej innej okazji. Wybierz oryginalne przeżycie i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój oraz kieliszek wina. Wino podawane jest wyłącznie osobom pełnoletnim. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.