Magiczna Kolacja VIP dla Przyjaciół - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Magiczna Kolacja VIP dla Przyjaciół - Wieczór z Pokazem Iluzji | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

459,99 zł

459,99 zł

O prezencie

Marzycie o podróży do świata magii, w którym tajemnica przeplata się ze śmiechem? Nie musicie jechać na peron 9 i ¾, by wziąć udział w najbardziej magicznym wydarzeniu! Wybierzcie Magiczną Kolację w wersji VIP dla Przyjaciół, która odbywa się w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. Weźcie udział w magicznej walce – Szefa Kuchni i Iluzjonisty – której celem jest zrobienie na Was większego wrażenia. Kto okaże się lepszym magikiem?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Magicznej Kolacji w wersji VIP. Przeżycie przeznaczone jest dla trzech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Magiczna Kolacja potrwa około 1,5 godziny.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Magiczna Kolacja to połączenie wykwintnej kolacji z pokazem iluzji, wykonywanym przez iluzjonistę. Magik będzie wykonywał swoje sztuczki nie tylko na specjalnie przygotowanej scenie, ale także przy stolikach. Dodatkowo do kilku pokazów będzie potrzebował magicznych asystentów, których wybierze spośród gości restauracji.

Jak wygląda menu Magicznej Kolacji?
Magiczna Kolacja składa się z: przystawki, dania głównego, deseru, napoju i kieliszka wina. Do wyboru menu: mięsne, rybne lub wegetariańskie (również wegańskie). Ewentualne alergie należy zgłosić podczas rezerwacji stolika na to wydarzenie. Wino podawane jest wyłącznie osobom pełnoletnim.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, kolacja jest przeznaczona również dla dzieci i młodzieży.

Magiczna Kolacja VIP dla Przyjaciół | Wiele Lokalizacji to okazja, by wziąć udział w niezapomnianym wieczorze w eleganckiej restauracji. Voucher na Magiczną Kolację świetnie sprawdzi się jako prezent dla rodziny, pozwalający jej wspólnie wybrać się na niezwykłe wydarzenie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 - 2 godziny.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów. Do wyboru jest menu: mięsne, rybne i wegetariańskie. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne, deser, napój oraz kieliszek wina. Wino podawane jest wyłącznie osobom pełnoletnim. Wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o punktualne przybycie.0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.