Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Pilotem Pro | Warszawa

5.0 1 Opinii

Zostań Pilotem Pro | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1599,99 zł

1599,99 zł

O prezencie

Samoloty są Twoją pasją? Marzysz o lataniu wysoko nad ziemią? A gdybyśmy powiedzieli Ci, że Twoje marzenia niebawem się spełnią? Zostań Pilotem Pro to szansa na to, by nieosiągalne znalazło się na wyciągnięcie ręki! Wszystko odbędzie się pod okiem doświadczonego lotnika, który przekaże Ci przed startem niezbędną wiedzę, a następnie wspólnie sprawdzicie, czy umiesz wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce. Ten lot zapadnie Ci w pamięć na bardzo długi czas!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?

Pilot, który będzie Twoim opiekunem, przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne, a następnie odbędziesz z nim lot z elementami szkolenia praktycznego.

Kiedy lot może się odbyć?

Lot może się odbyć przy sprzyjających warunkach pogodowych - miej na uwadze, że Wykonawca ustali z Tobą nowy termin realizacji, gdy uzna, że lot jest niemożliwy.

Zostań Pilotem Pro | Warszawa sprawdzi się jako prezent na Gwiazdkę dla bliskiej Ci osoby.To przeżycie zapewni olbrzymią dawkę adrenaliny i jednocześnie skutecznie podniesie poziom endorfin! Zafunduj osobie obdarowanej niezapomniane emocje i podaruj jej Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 30 minut szkolenia teoretycznego oraz 60 minut lotu samolotem pod opieką pilota z elementami szkolenia praktycznego. Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IBEX

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Jan

Fantastyczne wrażenia, super profesjonalizm pilota, bardzo bezpiecznie, pogoda dopisała, polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje