Zostań Pilotem Pro | Warszawa

0.0 0 Opinie

Zostań Pilotem Pro | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Samoloty są Twoją pasją? Marzysz o lataniu wysoko nad ziemią? A gdybyśmy powiedzieli Ci, że Twoje marzenia niebawem się spełnią? Zostań Pilotem Pro to szansa na to, by nieosiągalne znalazło się na wyciągnięcie ręki! Wszystko odbędzie się pod okiem doświadczonego lotnika, który przekaże Ci przed startem niezbędną wiedzę, a następnie wspólnie sprawdzicie, czy umiesz wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce. Ten lot zapadnie Ci w pamięć na bardzo długi czas!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?

Pilot, który będzie Twoim opiekunem, przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne, a następnie odbędziesz z nim lot z elementami szkolenia praktycznego.

Kiedy lot może się odbyć?

Lot może się odbyć przy sprzyjających warunkach pogodowych - miej na uwadze, że Wykonawca ustali z Tobą nowy termin realizacji, gdy uzna, że lot jest niemożliwy.

Zostań Pilotem Pro | Warszawa sprawdzi się jako prezent na Gwiazdkę dla bliskiej Ci osoby.To przeżycie zapewni olbrzymią dawkę adrenaliny i jednocześnie skutecznie podniesie poziom endorfin! Zafunduj osobie obdarowanej niezapomniane emocje i podaruj jej Voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 30 minut szkolenia teoretycznego oraz 60 minut lotu samolotem pod opieką pilota z elementami szkolenia praktycznego. Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IBEX

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jan

Fantastyczne wrażenia, super profesjonalizm pilota, bardzo bezpiecznie, pogoda dopisała, polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.