Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Inwałd (okolice Krakowa)
2 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie dobrą zabawę? Chcecie spędzić cały dzień w parku rozrywki? Wspinać się w parku linowym, bawić się na małpim gaju czy ślizgać na wielkiej zjeżdżalni? Szalona Przygoda w Inwałd Parku dla Dwojga to idealne przeżycie właśnie dla Was. Pośród tylu atrakcji na pewno nie będziecie się nudzić! Do Waszej dyspozycji jest Park Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd oraz Ogród Jana Pawła II. Będąc w jednym miejscu możecie przenieść się do krainy dinozaurów czy średniowiecznych osadników. Będziecie mogli również poznać tajniki pracy średniowiecznego garncarza oraz kowala. Te nowe doświadczenia w połączeniu ze świetną zabawą na pewno będziecie miło wspominać.

Prezent obejmuje:

  • Wstęp dla 2 osób do 4 Parków Rozrywki,
  • Korzystanie z atrakcji 4 Parków Rozrywki: Park Miniatur, Ogród Jana Pawła II, Dinolandia, Warownia Inwałd,
  • Świetną zabawę i niesamowite wspomnienia!

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Nie wiesz jaki upominek uszczęśliwi Twoje pociechy? Szalona Przygoda w Inwałd Parku to doskonały pomysł na prezent na urodziny, Święta lub Dzień Dziecka? Jako eksperci w kwestii podarunków polecamy przeżycie. Voucher prezentowy to doskonałe rozwiązanie, które dostarcza niesamowitych emocji i pozostawia niezapomniane wspomnienia.  A może szukasz czegoś innego? U nas znajdziesz oryginalny prezent dla każdego!


Miejsce realizacji

Inwałd (okolice Krakowa)

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 dni (z wstępu do Inwałd Parku można korzystać przez dwa następujące po sobie dni)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

W przypadku złych warunków atmosferycznych niektóre atrakcje mogą być nieczynne. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Wstęp dla dwóch osób do 4 Parków Rozrywki: Park Miniatur + Dinolandia + Warownia Inwałd + Ogród Jana Pawła II. Voucher upoważnia do korzystania ze wszystkich atrakcji Inwałd Parku (wyjątek – Duży Park Linowy, Dzika Rzeka, Park Zabaw, automaty wrzutowe). Korzystanie z atrakcji i odwiedziny w poszczególnym Parku są nielimitowane. Korzystanie z niektórych atrakcji wymaga wypełnienia stosownych oświadczeń. Brak ograniczeń wiekowych. Dzieci do lat 3 – bezpłatnie. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego. Sezon: kwiecień - październik.
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności