JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami dla Dwojga | Kraków

Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami dla Dwojga | Kraków


Kraków (okolice)
2 os.

1739,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1739,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniecie przeżyć nową, pełną emocji przygodę? Chcecie razem zrobić coś niesamowitego? Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami dla Dwojga to coś specjalnie dla Was! Wznieście się na wysokość 4 kilometrów i zobaczcie ziemię z niebywałej perspektywy. Buzująca w żyłach adrenalina oraz impet powietrza na Waszej drodze w dół z pewnością zapadną Wam w pamięć na długo! Jeżeli jednak będziecie chcieli odświeżyć swoje wspomnienia, to wystarczy, że obejrzycie pamiątkowe zdjęcia z waszego lotu. Dzięki temu będziecie mogli ponownie przeżyć część emocji oraz pochwalić się swoją przygodą przed najbliższymi! Sprawdźcie sami, co jest bardziej ekscytujące: zdjęcia, czy prawdziwe doświadczenie!

Realizując Prezent:

  • Zobaczycie panoramę Krakowa z wysokości 4000 metrów,
  • Odbędziecie po jednym skoku,
  • Otrzymacie pamiątkowe zdjęcia.

Potrzebny Ci jest fajny prezent dla pary? Jako eksperci w dziedzinie podarunków polecamy Skok ze Spadochronem z Pamiątkowymi Zdjęciami dla Dwojga. Ten ekstremalny prezent spodoba się każdemu, kto lubi przygody! Niezależnie od tego, czy ma być to prezent na rocznicę, walentynki czy też ślub, obdarowani z będą wniebowzięci! To nie tylko adrenalina, lecz także wspólne, emocjonujące chwilę i bezcenne wspomnienia, które zbliżają zakochanych jeszcze bardziej. To dlatego skoki spadochronowe są uznawane za niezwykle romantyczne prezenty. Chcesz znaleźć coś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co mamy w ofercie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około godziny, ale należy zarezerwować sobie więcej czasu, ze względu na zmienne warunki pogodowe.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 120 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Paulina Antosz

Niesamowite przeżycie ! Polecam w 100% ❤

Damian Jaroszek

Przeżycie jakiego nie da się porownac z niczym innym - tego trzeba sprobowac. Swietna ekipa, wyluzowana atmosfera polaczona z pelnym profesjonalizmem. Polecam z czystym sumieniem.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.