Przyjęcie dla Przyjaciół w Manufakturze Cukierków | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
1-15 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Mało jest osób, które nie lubią słodyczy... Jeśli jesteście miłośnikami słodkości i chcielibyście zobaczyć na własne oczy, jak wygląda produkcja tych pyszności, wybierzcie się na jedyne w swoim rodzaju Przyjęcie dla Przyjaciół w Manufakturze Cukierków w Szczecinie. Nie tylko posiądziecie wiedzę teoretyczną, lecz także weźmiecie czynny udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu! Sprawdźcie, jakie dzieła potrafią stworzyć prawdziwi mistrzowie sztuki cukierniczej i spróbujcie wymyślić coś równie kreatywnego. Co więcej, na koniec otrzymacie własnoręcznie wykonane lizaki, a do tego słodki upominek, dzięki czemu na długo zapamiętacie to wydarzenie. Nie zastanawiajcie się - szkoda na to czasu! Zdecydujcie się już dziś!

Co obejmuje prezent?
Godzinny pobyt w Manufakturze Cukierków, pokaz cukierniczy oraz słodki upominek.

Czy fabryka jest zamknięta podczas realizacji?
Nie, na czas realizacji jest zarezerwowana sala gdzie odbywa się indywidualny pokaz.

Czy osoby biorące udział w przyjęciu mogą zrobić własnego lizaka?
Tak, wszystkie osoby uczestniczące zostaną obdarowane własnoręcznym lizakiem oraz słodkim upominkiem od firmy.

Nie macie pomysłu na prezent dla Grupy? Pozwólcie im przeżyć niezapomniane chwile i wręczcie im voucher na wspaniałe Przyjęcie dla Przyjaciół w Manufakturze Cukierków! To wyjątkowe przeżycie zarówno dla Pary, Rodziców, Dzieci, jak i Znajomych! Z pewnością sprawdzi się jako upominek na Urodziny, Imieniny, a także Święta. Koniec z tradycyjnymi prezentami - idźcie z duchem czasu. Podarujcie bliskim cudowne wspomnienia i cieszcie się ich radością przez długi czas!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wstęp do Manufaktury Cukierków na warsztaty produkcji słodyczy. Każda osoba obdarowana na koniec warsztatów otrzyma własnoręcznie zrobionego lizaka i słodki upominek. Warsztaty odbywają się po rezerwacji telefonicznej lub mailowej. Maksymalna ilość osób, która bierze udział w warsztatach: 15.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności