JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Whisky | Poznań

Degustacja Whisky | Poznań


Poznań
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czy wiesz, że whisky to trunek którego historia sięga XVII wieku? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że aby nazwać go "szkocką" musi zawierać minimum 40 procent alkoholu oraz dojrzewać w beczce co najmniej 3 lata? To tylko niektóre fakty, które poznasz podczas degustacji. Whisky szkockie, irlandzkie, typu Single Malt lub Blended, amerykański burbon.  Degustacje to niepowtarzalna okazja, by poznać różne rodzaje tego osławionego alkoholu i szansa, aby w przyszłości zabłysnąć wiedzą podczas spotkania ze znajomymi. Przekonaj się sam.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację whisky połączoną z kompleksowym wykładem na temat "wody życia".

Ile trwa degustacja whisky?
Dwie godziny spędzone w klimatycznym wnętrzu w towarzystwie alkoholu najwyższej klasy.

Jakie rodzaje whisky będą testowane?
5 rodzajów single malt whisky z różnych destylarni.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacje odbywają się w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że istnieje wiele rodzajów whisky i występują pomiędzy nimi znaczne różnice wpływające na sposób podawania i degustacji?

Nie masz pomysłu na luksusowy prezent dla mężczyzny? Twój szef ma urodziny i chciałbyś podarować mu ekskluzywne przeżycie? A może sam lubisz whisky i chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tego sławnego trunku? Niezależnie komu podarujesz tą degustację, możesz mieć pewność, że będzie to dla niego prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Degustacja obejmuje szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky. Podczas degustacji podawanych jest 5 różnych whisky.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 665

Opinie (19)

Wszystkie opinie(19)
1 2 3 4 5
Tomasz K.

Wykład na temat pochodzenia, produkcji i odmian whisky bardzo ciekawy. Wykładowca wykazał się głęboką znajomością tematu. Gwóźdź programu, czyli degustacja różnych smaków, doskonała i pod względem jakościowym, i ilościowym. Prezentacja multimedialna była ciekawym uzupełnieniem wydarzenia. Przydałby się jednak większy ekran, gdyż z dalszych miejsc sali szczegóły slajdów były nieraz mało widoczne i nie wszystkie informacje czytelne.

Dariusz G.

Super miejsce, degustacja przeprowadzona na wysokim poziomie, duża ilość wiedzy przekazana, bo przekaz bardzo przejrzysty i profesjonalny .Polecam!!!!

Dariusz

Spotkanie bardzo ciekawe, prowadzący z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do prezentacji. Czas bardzo szybko upłynął i nie udało się opowiedzieć o wszystkich trunkach w sposób kompleksowy, dlatego być może należałoby nieco wydłużyć czas lub zmniejszyć liczbę trunków. Generalnie świetna robota i chętnie można by posiedzieć pół dnia słuchając ciekawych historii o spożywanych alkoholach.

Maciej

Polecam!!!!;))))

Robert Purol

Rzeczowe, stylowe, fajne alkohole do degustacji, zdecydowanie do polecenia!

1 2 3 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.