(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Whisky | Poznań

Zobacz film
4.9 24 Opinii

Degustacja Whisky | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Czy wiesz, że whisky to trunek którego historia sięga XVII wieku? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że aby nazwać go "szkocką" musi zawierać minimum 40 procent alkoholu oraz dojrzewać w beczce co najmniej 3 lata? To tylko niektóre fakty, które poznasz podczas degustacji. Whisky szkockie, irlandzkie, typu Single Malt lub Blended, amerykański burbon.  Degustacje to niepowtarzalna okazja, by poznać różne rodzaje tego osławionego alkoholu i szansa, aby w przyszłości zabłysnąć wiedzą podczas spotkania ze znajomymi. Przekonaj się sam.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację whisky połączoną z kompleksowym wykładem na temat "wody życia".

Ile trwa degustacja whisky?
Dwie godziny spędzone w klimatycznym wnętrzu w towarzystwie alkoholu najwyższej klasy.

Jakie rodzaje whisky będą testowane?
5 rodzajów single malt whisky z różnych destylarni.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacje odbywają się w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że istnieje wiele rodzajów whisky i występują pomiędzy nimi znaczne różnice wpływające na sposób podawania i degustacji?

Nie masz pomysłu na luksusowy prezent dla mężczyzny? Twój szef ma urodziny i chciałbyś podarować mu ekskluzywne przeżycie? A może sam lubisz whisky i chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tego sławnego trunku? Niezależnie komu podarujesz tą degustację, możesz mieć pewność, że będzie to dla niego prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Degustacja obejmuje szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky. Podczas degustacji podawanych jest 5 różnych whisky.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Miler Spirits&Style

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 24 Opinii

Przemysław W.

Degustacja whisky to jeden z lepszych prezentów dla smakoszy tego trunku. Polecam.

Marcin K

Degustacja oraz wykład o powstawaniu Whisky rewelacyjny,prowadzący mówił ciekawie (widać zna się na rzeczy),uważam to za bardzo ciekawe doznanie i wykorzystanie wolnego czasu

Tomasz K.

Wykład na temat pochodzenia, produkcji i odmian whisky bardzo ciekawy. Wykładowca wykazał się głęboką znajomością tematu. Gwóźdź programu, czyli degustacja różnych smaków, doskonała i pod względem jakościowym, i ilościowym. Prezentacja multimedialna była ciekawym uzupełnieniem wydarzenia. Przydałby się jednak większy ekran, gdyż z dalszych miejsc sali szczegóły slajdów były nieraz mało widoczne i nie wszystkie informacje czytelne.

Dariusz G.

Super miejsce, degustacja przeprowadzona na wysokim poziomie, duża ilość wiedzy przekazana, bo przekaz bardzo przejrzysty i profesjonalny .Polecam!!!!

Dariusz

Spotkanie bardzo ciekawe, prowadzący z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do prezentacji. Czas bardzo szybko upłynął i nie udało się opowiedzieć o wszystkich trunkach w sposób kompleksowy, dlatego być może należałoby nieco wydłużyć czas lub zmniejszyć liczbę trunków. Generalnie świetna robota i chętnie można by posiedzieć pół dnia słuchając ciekawych historii o spożywanych alkoholach.

Wyświetlono 5 z 28

Zobacz inne propozycje