JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Whisky | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Whisky | Poznań


Poznań
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Czy wiesz, że whisky to trunek którego historia sięga XVII wieku? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że aby nazwać go "szkocką" musi zawierać minimum 40 procent alkoholu oraz dojrzewać w beczce co najmniej 3 lata? To tylko niektóre fakty, które poznasz podczas degustacji. Whisky szkockie, irlandzkie, typu Single Malt lub Blended, amerykański burbon.  Degustacje to niepowtarzalna okazja, by poznać różne rodzaje tego osławionego alkoholu i szansa, aby w przyszłości zabłysnąć wiedzą podczas spotkania ze znajomymi. Przekonaj się sam.

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje degustację whisky połączoną z kompleksowym wykładem na temat "wody życia".

Ile trwa degustacja whisky?

Dwie godziny spędzone w klimatycznym wnętrzu w towarzystwie alkoholu najwyższej klasy.

Jakie rodzaje whisky będą testowane?

5 rodzajów single malt whisky z różnych destylarni.

Czy wiesz, że istnieje wiele rodzajów whisky i występują pomiędzy nimi znaczne różnice wpływające na sposób podawania i degustacji?

Nie masz pomysłu na luksusowy prezent dla mężczyzny? Twój szef ma urodziny i chciałbyś podarować mu ekskluzywne przeżycie? A może sam lubisz whisky i chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat tego sławnego trunku? Niezależnie komu podarujesz tą degustację, możesz mieć pewność, że będzie to dla niego prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Degustacja obejmuje szkolenie z zakresu historii, metod produkcji oraz zasad degustacji whisky. Podczas degustacji podawanych jest 5 różnych whisky.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 556
Filtruj Prezenty
24 z 556

Opinie (19)

Wszystkie opinie(19)
1 2 3 4 5
Tomasz K.

Wykład na temat pochodzenia, produkcji i odmian whisky bardzo ciekawy. Wykładowca wykazał się głęboką znajomością tematu. Gwóźdź programu, czyli degustacja różnych smaków, doskonała i pod względem jakościowym, i ilościowym. Prezentacja multimedialna była ciekawym uzupełnieniem wydarzenia. Przydałby się jednak większy ekran, gdyż z dalszych miejsc sali szczegóły slajdów były nieraz mało widoczne i nie wszystkie informacje czytelne.

Dariusz G.

Super miejsce, degustacja przeprowadzona na wysokim poziomie, duża ilość wiedzy przekazana, bo przekaz bardzo przejrzysty i profesjonalny .Polecam!!!!

Dariusz

Spotkanie bardzo ciekawe, prowadzący z ogromną wiedzą i dobrym podejściem do prezentacji. Czas bardzo szybko upłynął i nie udało się opowiedzieć o wszystkich trunkach w sposób kompleksowy, dlatego być może należałoby nieco wydłużyć czas lub zmniejszyć liczbę trunków. Generalnie świetna robota i chętnie można by posiedzieć pół dnia słuchając ciekawych historii o spożywanych alkoholach.

Maciej

Polecam!!!!;))))

Robert Purol

Rzeczowe, stylowe, fajne alkohole do degustacji, zdecydowanie do polecenia!

1 2 3 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.